Kuba Badach założył konto na Instagramie. Jego pierwsze zdjęcie ZASKAKUJE!

2020-02-14 13:22 nk
Kuba Badach
Autor: WBF

Mąż Aleksandry Kwaśniewskiej, Jakub Badach, długo "uchował" się w show biznesie bez konta na Instagramie. W końcu postanowił dołączyć do społeczności internetowej. Kuba Badach nie tylko otworzył profil na Insta, ale także opublikował pierwsze zdjęcie. To zawiera mocny przekaz!

Liczba użytkowników Instagrama wciąż rośnie! Wydawało Wam się, że każdy na świecie ma już tam swój profil? Okazuje się, że nawet niektóre gwiazdy wciąż wzbraniają się przed korzystaniem z tego dobrodziejstwa nauki i techniki! Do tej niechlubnej grupy nie należy już Kuba Badach!

Kuba Badach na Instagramie!

Aleksandra Kwaśniewska dotąd dzieliła się czasem z mężem swoim kontem w tym medium społecznościowym. W końcu jednak piosenkarz miał chyba dosyć gościnnych występów u żony. Ola poinformowała bowiem, że jej mąż założył własne konto na Instagramie! Tym samym poszedł w zasczytne ślady m.in. Jennifer Aniston i Matthew Perry'ego.

#notozBogiem 🚀

- napisał Kuba Badach przy zdjęciu, na którym widać połowę jego twarzy i figurę Chrystusa Króla w Świebodzinie. Ta wygląda, jakby stała na głowie piosenkarza.

Badach na Instagramie: Dlaczego akurat TERAZ?

Kuba Badach od 1995 roku jest wokalistą zespołu Poluzjanci i nigdy nie "pchał się" do mainstreamu. Konto na Instagramie nie było mu potrzebne, by zapełniać sale koncertowe i cieszyć się dużą popularnością w gronie miłośników bardziej ambitnej polskiej muzyki. Po co mu więc teraz profil w medium społecznościowym?

Polska prasa spekuluje, że ten ruch ma związek z potwierdzeniem przez stację Polsat, że Kuba Badach zasiądzie w jury programu The Four. Bitwa o Sławę. Artysta będzie oceniał występy uczestników wraz z Natalią Nykiel i Igorem Herbutem. Czy Instagram ma mu pomóc w promowaniu nowego show?

Wyświetl ten post na Instagramie.
#notozBogiem 🚀 Post udostępniony przez Kuba Badach (@tenkubabadach)
NAJNOWSZE