Magda Gessler w 2019 roku

i

Autor: WBF Magda Gessler w 2019 roku

Ktoś zapłacił za kolację z Magdą Gessler 50 tysięcy! Spotkanie odbyło się w domu gwiazdy!

2020-12-26 16:07

Magda Gessler jest jedną z najpopularniejszych restauratorów w Polsce. Nikogo nie dziwi więc fakt, że jest ogromna grupa osób, która zrobiłaby wszystko za spotkanie z gwiazdą w cztery oczy. Ktoś postanowił więc za to zapłacić. I to nie mało, bo ponad 50 tysięcy złotych. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Magda Gessler ma ogromną rzeszę fanów. Nic dziwnego. W końcu to jedna z najpopularniejszych restauratorek w Polsce. Jej programy na antenie telewizji TVN mają milionową widownię. Również miliony śledzą poczynania gwiazdy w jej mediach społecznościowych. Magda bardzo lubi przekuwać swoją popularność w dobro. I tak - w związku z pandemią koronawirusa - przez cały grudzień sprzedawała w swoich restauracjach zupę za złotówkę. Z tej oferty mogli skorzystać seniorzy. To jednak nie jedyna akcja z udziałem restauratorki. Na początku roku Magda Gessler wystawiła na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kolację, którą dla zwycięzcy przygotować miała ona i jej syn Tadeusz Muller. Licytacja zakończyła się rekordowo wysoką kwotą - 50 200 zł. Jednak w związku z pandemią i zamknięciem restauracji gwiazda nie miała jak zorganizować tego spotkania. 

Krystian Ochman ma dziewczynę? Zwycięzca "The Voice of Poland" zdradził prywatny sekret / Gwiazdy bez maski

Magda Gessler jednak nie chciała dłużej czekać i finalnie zaprosiła osobę, która wylicytowała kolację z nią do swojego domu pod Warszawą. Główną atrakcją były owoce morza i ogromna paella. Tadeusz zaserwował też m.in. ośmiornice na sianie z ziemniaka z jajkiem gotowanym w temperaturze 63,5 stopnia, by było w galaretowatej postaci. Na deser Magda przygotowała zaś tort z kasztanów. 

mówiła gwiazda jeszcze przed przyjęciem gości w swoim domu. 

Wigilia - typowe teksty świąt. Czy potrafisz je dokończyć?

Pytanie 1 z 10
Masz już tam jakąś ...

Robię co mogę. Ta kolacja, która odbędzie się w domu przez to, że jest COVID i nie ma możliwości zorganizowania jej w restauracji, będzie chyba ogromnym szczęściem dlatego, że niewiele osób zagląda do naszego domu i widzi, jak gotujemy. Jest to bardzo oryginalna forma podania kolacji. Chyba nikt nie spodziewa się, że zobaczy Magdę Gessler gotującą wigilijną kolację we własnym domu. Ale było warto - dla tak wspaniałych ludzi oddać siebie, swoją duszę, radość, żeby i oni byli szczęśliwi. Mam nadzieję, że tak się stanie

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE