Shawn Mendes zapowiada COŚ WIELKIEGO. Nowa płyta czy zmiana w życiu? Już wiemy!

2020-06-26 22:15 mm
Shawn Mendes i Camila Cabello
Autor: EVGA, ROLO/Backgrid/East

Od premiery ostatniej płyty Shawna Mendesa minęły już ponad dwa lata, nic więc dziwnego, że fani z coraz większą niecierpliwością wypatrują oznak zapowiadających pojawienie się czwartego studyjnego albumu piosenkarza. I oto one! Shawn wyjawił właśnie, że coś "nadchodzi". Co dokładnie miał na myśli?

Halo, fani Shawna Mendesa - zapnijcie pasy, bo szykuje się niespodzianka :) Kanadyjski piosenkarz poinformował właśnie swoich fanów, że *nadchodzi* coś wielkiego. Część fanów sądzi, że może chodzić o ważną zmianę w życiu prywatnym artysty. Większość nie ma jednak wątpliwości, że to zapowiedź nowej płyty!

NADCHODZI NOWA PŁYTA?

W czwartek 25 czerwca na Instagramie miała miejsce bardzo ciekawa wymiana zdań pomiędzy Shawnem Mendesem, a jednym z jego fanów. 

Słodka fasolko, ciasteczko, kochany najdroższy, czy wydasz nowy singiel?

- zapytał ktoś z fandomu piosenkarza. 

Ku zdziwieniu fanów, Shawn Mendes postanowił odpowiedzieć, a to, co napisał, wywołało niemałą sensację wśród fanów.

Słodki mały motylku... To się zbliża

- odpisał Shawn.

Wiadomość o nadchodzących nowych dźwiękach od Shawna Mendesa to miód na uszy wielu fanów, choć pewnie część z nich równie chętnie usłyszałaby o innych *nadchodzących* wydarzeniach w życiu artysty. Oczywiście mamy na myśli związek Shawna z Camilą Cabello. Coraz więcej osób dopytuje, jaki jest obecnie jego status, bo od pewnego czasu można odnieść wrażenie, że ogień we wzajemnych relacjach "shawmili" jakby trochę przygasł. Mamy nadzieję, że to nieprawda, bo Shawn i Camila to jedna z najsympatyczniejszych par amerykańskiego szołbizu.

NAJNOWSZE