Księżniczka Charlotte chciała dostać na święta coś, na co nie zgodził się William! Co to?

2019-12-07 17:00 DR
Księżńiczka Charlotte - pierwszy dzień w szkole
Autor: PA Pool/Associated Press/East News

Pewnie wiele osób myśli sobie, że dzieci Kate i Williama mają wszystko o czym sobie zamarzą. Nic bardziej mylnego. Okazuje się, że Kate i William to bardzo rozsądni rodzice, którym zależy na tym, by nie rozpieszczać nadto swoich dzieci. I tak księżniczka Charlotte nie otrzyma na święta Bożego Narodzenia swojego wymarzonego prezentu…

Kate i William to bardzo odpowiedzialni rodzice. Udowodnili oni to niejednokrotnie, a najnowsza sytuacja, która ujrzała światło dzienne, tylko może utwierdzić nas w tym przekonaniu. Dla wielu może być to zaskoczeniem. W końcu mając tyle pieniędzy Kate i William mogliby rozpieszczać dzieciaki i dawać im wszystko, co te sobie tylko wymarzą. Jednak Ci tego nie robią. Przykładem może być ostatnie marzenie księżniczki Charlotte, która napisała w liście do świętego Mikołaja, że na gwiazdkę chciałaby zostać … kucyka. Takiego prawdziwego. Jej wielką pasją jest bowiem jeździectwo i dzięki kucykowi mogłaby rozwijać się w tym kierunku.

Jednak jak informują dziennikarze magazynu „Closer” William powiedział stanowcze nie. Jego zdaniem 4-letnia Charlotte jest jeszcze za mała i nie powinna posiadać kucyka. Książę oczywiście nie wyklucza, że w przyszłości kupi swojej ukochanej córeczce zwierzę, ale na pewno nie będzie to w ciągu najbliższych 12 miesięcy. Charlotte będzie musiała więc zadowolić się zabawkowym centrum jeździeckim i maszyną do karaoke – podobno właśnie takie prezenty w planach mają Kate i William.

Co sądzicie o takim podejściu rodziców do wychowywania dzieci?

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE