Księżniczka Beatrycze urodziła! Jak się miewa royal baby?

2021-09-20 15:59 es
księżniczka Beatrycze i Edoardo Mapelli Mozzi
Autor: Dubreuil Corinne/ABACA/Abaca/East News

Z rodziny królewskiej dotarły do nas radosne nowiny. Księżniczka Beatrycze urodziła! Wnuczka królowej Elżbiety II przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Ojcem maleństwa jest mąż księżniczki Beatrycze, włoski milioner Edoardo Mapelli Mozzi. Jak się miewa royal baby?

Mimo licznych skandali brytyjska rodzina królewska wciąż wzbudza ogromne zainteresowanie. Chodzi jednak głównie o jej najważniejszych członków. Ich wyznacza miejsce w kolejce do tronu. Tak więc światowe media chętnie rozpisują się o księżnej Kate i księciu Williamie. Podczas gdy dzieci księcia Andrzeja nie wzbudzają już takiego szału. Jednak takiej informacji nie można przemilczeć...

ESKA XD #031 - FIGURA MODELKI/TANCERKI, REMIZA, NAJDŁUŻSZY STATEK KOSMICZNY

Księżniczka Beatrycze urodziła

To pierwsze dziecko wnuczki królowej Elżbiety II. Księżniczka Beatrycze i jej mąż Edoardo Mapelli Mozzi ogłosili, że spodziewają się dziecka za pośrednictwem oficjalnego konta na Instagramie w połowie maja.

Teraz radosne nowiny w oficjalnym oświadczeniu potwierdził Pałac Buckingham. Dowiadujemy się, że księżniczka Beatrycze urodziła już 18 września.

Dziadkowie i pradziadkowie zostali już powiadomieni o narodzinach pociechy. Rodzina dziękuje pracownikom szpitala za wspaniałą opiekę. Jej królewska wysokość i dziecko czują się dobrze, a szczęśliwi rodzice nie mogą się doczekać, aż córka pozna swojego starszego brata.

Już teraz księżniczka Beatrycze i Edoardo Mapelli Mozzi wychowują wspólnie syna. Christopher Mapelli Mozzi jest owocem poprzedniego związku włoskiego milionera. Matką chłopca jest Dara Huang.

Jak dobrze znasz protokół królewski?

Pytanie 1 z 7
Kto może dotykać członków rodziny królewskiej?

Zobacz, które gwiazdy również zostały mamami w tym roku:

NAJNOWSZE