Meghan Markle twierdzi, że "uwolniła Harry'ego" od monarchii! To kto chciał odejść?

2020-01-22 17:14 kp
Meghan Markle i książę Harry
Autor: SplashNews.com/East News

Podczas gdy książę Harry ogłosił publicznie, że odszedł z rodziny królewskiej dla prześladowanej przez media Meghan Markle, ona sama najwyraźniej ma inny pogląd na ten temat. Znajomi księżnej zdradzają, co Meghan Markle powiedziała im na temat Megxitu. Okazuje się, że żona księcia Harry'ego przypisuje sobie bardzo duże zasługi...

Meghan Markle i książę Harry prowadzą nowe życie w Kanadzie. Dokładnie dwa tygodnie po ich zaskakującym oświadczeniu o rezygnacji z funkcji w rodzinie królewskiej Sussexowie są już tak daleko od monarchii, jak to tylko możliwe - zarówno mentalnie, jak i fizycznie. Para już od dawna alarmowała, że ma dość ciągłego zainteresowania mediów, ataków ze strony tabloidów i zasad rządzących rodziną królewską.

I podczas gdy dotąd nikt nie miał wątpliwości, że książę Harry podjął decyzję o odejściu z monarchii dla Meghan Markle - co zresztą sam potwierdził, okazuje się, że ona sama ma na tę sprawę nieco inny pogląd.

Książę Harry i Meghan Markle - kto dla kogo odszedł z monarchii

Kiedy Meghan i ja się pobraliśmy, byliśmy podekscytowani, pełni nadziei i gotowi służyć krajowi. Z tych powodów jest mi bardzo smutno, że musiało dojść do tego. Decyzja, jaką podjąłem dla swojej żony i siebie, by się wycofać, nie przyszła mi łatwo. To było wiele miesięcy rozmów po wielu latach wyzwań. I wiem, że nie zawsze robiłem to dobrze, ale na tym etapie nie było innej opcji.

- mówił kilka dni temu książę Harry.

Tymczasem Meghan Markle uważa, że to ona uwolniła księcia Harry'ego od jego brytyjskiej rodziny - tak przynajmniej donoszą jej znajomi.

Powiedziała, że ​​podobnie jak jej, jego duch został zmiażdżony i po prostu nie mogła znieść widoku, jak cierpi. Meghan mówiła swoim bliskim przyjaciołom, że to najlepsza rzecz, jaka mogła przytrafić się Harry'emu. Że on dzięki temu rozkwitnie i że to jej miłość do niego to umożliwiła.

- zdradzają informatorzy Daily Mail.

Cóż - tę kwestię Meghan Markle i książę Harry najwyraźniej muszą jeszcze między sobą uzgodnić...

NAJNOWSZE