Książę Harry uwielbia pedicure. Chodzi na regularne zabiegi do luksusowego hotelu

2019-08-05 18:46
Książę Harry
Autor: Rex Features/East News

Jako jeden z najważniejszych i najpopularniejszych członków brytyjskiej rodziny królewskiej, książę Harry zawsze musi wyglądać nienagannie. Mąż Meghan Markle może liczyć jednak na opiekę na najwyższym poziomie, a wśród jego ulubionych zabiegów znajduje się... pedicure. Wiadomo, ile kosztuje pielęgnacja jego stóp ;)

Członkostwo w brytyjskiej rodzinie królewskiej to dla księcia Harry'ego nie tylko zaszczyt i poważne obowiązki, ale i oczywiście dostęp do wszelkich, możliwych wygód. Wnuczek królowej Elżbiety nie może narzekać na brak udogodnień w codziennym życiu - wystarczy przypomnieć, że kilka miesięcy temu przeprowadził się wraz z Meghan Markle do specjalnie dla nich wyremontowanego Frogmore Cottage. Para nie chciała bowiem mieszkać już w Londynie i szukała spokoju z dala od mediów.

Poza tak dużymi przyjemnościami jak nowy dom, książę Harry pozwala sobie i na te mniejsze, z których korzysta ostatnio coraz większa liczba panów. Chodzi tu o zabiegi... pedicure! Okazuje się, że mąż Meghan Markle uwielbia, gdy ktoś pielęgnuje jego stopy.

Książę Harry fanem pielęgnacji stóp

Magazyn Fabulous donosi, że zabiegom pedicure książę Harry oddaje się najchętniej w luksusowym hotelu Coworth Park w Ascot - właśnie w tym, w którym spędził ostatnią noc przed ślubem z Meghan Markle w ubiegłym roku. Jeden taki zabieg to koszt 50 funtów. Jak czytamy w magazynie, Harry lubi też masaże, które pomagają mu radzić sobie z kontuzjami po rozgrywkach polo.

Usługi hotelowych specjalistów od kosmetyki książęca para ceni sobie nie tylko ze względu na wysoki poziom, ale i przyjazne otoczenie. Książę Harry i Meghan Markle chętnie korzystają z hotelowego parku, w którym wypoczywają często w towarzystwie swojego syna i dwóch psów.

>> Meghan Markle skończyła 38 lat! Tak pracowała jako aktorka [ZDJĘCIA]

NAJNOWSZE