Książę Harry skończył 35 lat! Meghan Markle złożyła mu piękne życzenia

2019-09-15 12:33 kp
Meghan Markle i książę Harry
Autor: Rex Features/East News

15 września 2019 roku książę Harry obchodzi swoje 35. urodziny. Mąż Meghan Markle w tym roku po raz pierwszy świętuje nie tylko jako mąż, ale i jako ojciec! Nie ma wątpliwości, że w dniu swoich urodzin może liczyć na towarzystwo i życzenia od swoich najbliższych. Księżna Sussexu złożyła mu je oficjalnie w pięknych słowach!

Książę Harry obchodzi swoje 35. urodziny w wyjątkowych okolicznościach. Syn księcia Karola i księżnej Diany zaledwie trzy miesiące temu został ojcem i dziś całą swoją energię w wolnym czasie poświęca oczywiście ukochanej Meghan i synkowi. Para ma za sobą wspaniały okres - od nieco ponad roku książęta Sussexu są małżeństwem i wciąż z radością wspominają tamtą ceremonię.

Mimo niedawnego kryzysu związanego z podróżami prywatnym odrzutowcem, książę Harry wciąż jest jednym z najbardziej lubianych członków monarchii, a urodzinowe życzenia dla niego płyną do niego od fanów z całego świata.

Książę Harry obchodzi 35. urodziny

Z okazji 35. urodzin księcia Harry'ego na profilu Sussexów na Instagramie pojawił się urodzinowy kolaż z jego zdjęciami - możemy zobaczyć na nim nie tylko fotki z młodości, ale również ze ślubu i chrzcin Archiego. Kilka słów skierowanych do męża zamieściła Meghan Markle.

Twoje oddanie sprawom, na których ci zależy, inspiruje mnie każdego dnia. Jesteś najlepszym mężem i najwspanialszym ojcem dla naszego syna. Kochamy Cię!

- napisała księżna Sussexu.

Wiadomo, że książęta nie planują obchodzić hucznie urodzin księcia Harry'ego. Zamiast tego spędzą ten dzień w gronie rodziny.

Wszystkiego najlepszego!

NAJNOWSZE