Meghan Markle w ubraniach dla bezrobotnych z własnej kolekcji [ZDJĘCIA]. Ładnie?

2019-09-13 9:12 kp

Zgodnie z zapowiedziami Meghan Markle wróciła do pracy po urlopie macierzyńskim. Księżna Sussexu wzięła udział w premierze kolekcji ubrań, które współtworzyła, a które mają posłużyć bezrobotnym podopiecznym jej fundacji w odpowiednim zaprezentowaniu się na rozmowie kwalifikacyjnej i znalezieniu nowej pracy. Meghan sama wystąpiła oczywiście w tych ubraniach.

Meghan Markle od początku nie ukrywała, że chciałaby wrócić do pracy po urodzeniu dziecka możliwie jak najszybciej. Księżna Sussexu spędziła na urlopie macierzyńskim trzy miesiące, w trakcie których wzięła udział w kilku eventach - jak np. premierze Króla Lwa - i poleciała do Nowego Jorku, by kibicować Serenie Williams na US Open. Teraz przyszedł czas na powrót do "zwyczajnych" zajęć.

Jeszcze w trakcie ciąży Meghan Markle pracowała nad kolekcją ubrań dla organizacji Smart Work, której jest patronką. Fundacja zajmuje się pomocą kobietom, które wypadły z rynku pracy i próbują znaleźć nowe zajęcie. Ubrania, współtworzone przez księżną mają służyć im podczas rozmów kwalifikacyjnych i podnieść ich pewność siebie.

Meghan Markle w ubraniach własnej kolekcji

W tworzeniu kolekcji ubrań Meghan Markle nawiązała współpracę z markami Jigsaw, John Lewis & Partners, Marks & Spencer oraz projektantką Mishą Nonoo. Na uroczystą premierę kolekcji żona księcia Harry'ego wybrała oczywiście ubrania z niej pochodzące. Księżna zaprezentowała się w klasycznej, białej koszulki, czarnych cygaretkach i zamszowych szpilkach.

Nie ma wątpliwości, że powrót do pracy sprawił jej dużo radości. Z twarzy Meghan Markle nie schodził uśmiech. Zobaczcie zdjęcia! Teraz każda kobieta będzie mogła wyglądać jak księżna?

NAJNOWSZE