Książę Harry jednak rozmawiał z królową. I to przynajmniej DWA RAZY! "Lody przełamane"

2021-04-23 9:22 mm
Książę Harry
Autor: SplashNews.com/East News

Krótko po pogrzebie księcia Filipa w mediach pojawiła się informacja, że książę Harry opuścił Wielką Brytanię jeszcze przed urodzinami swojej babci. Krążyła plotka, że mąż Meghan Markle nawet nie zdążył porozmawiać z królową o tym, co wydarzyło się w rodzinie królewskiej przez ostatni rok. Okazuje się jednak, że to nieprawda!

Szybki wyjazd Harry'ego po pogrzebie Filipa mocno zaszokował tych, którzy liczyli, że przy okazji pożegnania dziadka jego wnuk spróbuje pojednać się z rodziną. Według informacji, jakie pojawiły się w mediach, książę Harry opuścił Wyspy w pośpiechu, nie czekając nawet na urodziny królowej Elżbiety II. Według niektórych relacji, zamiast szczerze porozmawiać z babcią, Harry wręczył jej jedynie pocztówkę od Meghan.

Okazuje się jednak, że Harry'emu bardzo zależało na szczerej rozmowie z królową. Wnuk Elżbiety II spotkał się na rozmowę z babcią - i to aż dwa razy!

"Lody zostały przełamane"

Książę Sussexu i królowa Elżbieta II spotkali się na prywatną rozmowę przynajmniej dwukrotnie - wynika z najnowszych doniesień mediów na Wyspach. Twierdzi tak Omid Scobie, autor słynnej książki Finding Freedom i dziennikarz Harper’s Bazaar, zajmujący się sprawami brytyjskiego dworu.

Omid Scobie powołuje się na swoje źródło z otoczenia rodziny królewskiej. Informator potwierdza dobrą wiadomość:

Lody zostały przełamane!

Królowa Elżbieta II
Autor: BEN STANSALL/AFP/East News

Zdaniem cytowanego informatora, prywatne rozmowy królowej z wnukiem nie były zbyt długie, ale dają dużą nadzieję na przyszłość. 

To były bardzo rodzinne chwile. Wszyscy skupili się na tym, co teraz najważniejsze

- donoszą źródła.

Czy to oznacza, że po urodzeniu dziecka Harry zabierze na Wyspy Meghan i swoje pociechy? Królowa Elżbieta II z pewnością bardzo chciałaby zobaczyć swoje prawnuki. Dopóki jednak Harry i jego żona nie naprawią relacji z resztą rodziny, mało prawdopodobne, aby Meghan Markle zgodziła się na przylot do Londynu.

Książę Harry i Meghan Markle w ciąży w 2019 roku
Autor: Facundo Arrizabalaga/Press Association/East News
ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury
NAJNOWSZE