Książę Harry o tych skandalach wolały zapomnieć. My przypominamy je z okazji urodzin

2019-09-15 14:00

Książę Harry skończył 35 lat. Dzisiaj to stateczny monarcha i głowa rodziny. Jednak wszyscy dobrze pamiętamy, że nie od zawsze tak było... Z okazji urodzin przypominamy największe dramy z udziałem księcia Harry'ego.

W ostatnich latach na dworze królowej Elżbiety II mogliśmy obserwować bardzo ciekawą przemianę. Książę Harry zmienił się ze skandalisty w spokojną głowę rodziny. Bez dwóch zdań swój udział ma w tym Meghan Markle. Chyba każdy facet się uspokaja po ślubie, a przynajmniej na to liczą potencjalne panny młode ;)

Swoje z pewnością zrobił także wiek. Książę Harry skończył już 35 lat! Chyba czas najwyższy odwiesić na wieszak łatkę księcia-imprezowicza. Zanim jednak stanie się to na dobre, przypomnimy największe skandale z udziałem księcia Harry'ego. Myślicie, że wyciągnął z nich lekcje?

Nagie zdjęcia z Las Vegas

To był absolutnie największy skandal. Okazuje się, że nie wszystko, co dzieje się w Vegas, zostaje w Vegas. Pijany i nagi książę Harry grał w bilard i krzyczał, by ktoś podał mu rękawicę. Po co? Chciał zrobić słynny ruch Michaela Jacksona... Wszystko opisał TMZ i oczywiście opatrzył artykuł stosownymi (a w zasadzie niestosownymi) zdjęciami nagiego księcia Harry'ego.

Pijany książę wpadł do basenu

No cóż... Po prostu niekontrolowanie impreza zamieniła się w pool party. Książę Harry wypił o kilka drinków za dużo i podczas tańca stracił równowagę. Lądowanie w basenie w ogóle nie zepsuło mu humoru i książę, tańczył dalej jak gdyby nigdy nic!

Nauczyciel pisał za niego pracę

Może nie brzmi to zbyt złowieszczo, ale kiedy dodamy do tego fakt, że chodzi o członka rodziny królewskiej robi się poważnie. Arystokraci powinni być ludźmi o nienagannych manierach oraz uczciwości. A to znaczy, że oszukiwanie w szkole odpada. Sprawa była na tyle głośna, że organizowano specjalne przesłuchania.

Książę Harry otoczony panienkami

Ta historia wydarzyła się naprawdę dawno, bo w 2001 roku. Paparazzi przyuważyli księcia w dość intymnym momencie. Siedział otoczony dziewczynami i całował się z jedną z nich. Później para przeszła do bardziej... czułego okazywania sobie uczuć. Książę Harry złapał blondynkę za pupę i podniósł ją na wysokość swoich bioder. Brzmi niegroźnie? Znów przypominamy, że to członek rodziny królewskiej, a więc obowiązują go o wiele bardziej surowe zasady...

Książę Harry trafił na odwyk

Kiedy młody książę trochę za bardzo imprezował, książę Karol kazał mu odwiedzić Featherstone Lodge Rehabilitation Center w Peckham. Czemu piszemy "odwiedzić"? Bo książę Harry spędził na odwyku JEDEN dzień. Najwyraźniej była to bardzo dobra terapia!

Motocykl za milion monet

Od młodzieńczych lat książę Harry miał słabość do motocykli. Dlatego w wieku 2 lat postanowił kupić sobie super maszynę. Padło na Superbike Ducati. I pewnie nie wzbudziłoby to większych emocji, gdyby nie fakt, że książę wydał 11 500 funtów ze spadku, odziedziczonego po tragicznie zmarłej mamie.

Obrażony książę

Okej, każdy może mieć gorszy dzień, słabszy humor... ale ten moment to najczystsze złoto! Obrażony na śmierć książę Harry ignorował Kate Middleton i chyba cały świat...

NAJNOWSZE