Książę Harry

i

Autor: UK Government Książę Harry znów ma kłopoty

Drama

Książę Harry ma kłopoty. Ex-striptizerka grozi, że udostępni jego nagie zdjęcia

2024-03-07 13:44

Młodszy syn króla Anglii - Harry może mieć niemałe problemy. Choć po ślubie z amerykańską aktorką Meghan Markle ustatkował się i zapomniał o młodzieńczych ekscesach, na jaw wypłynęły nowe fakty z jego imprezowej przeszłości. Była striptizerka twierdzi, że całowała się z młodym księciem i grozi udostępnieniem zdjęć, które mogą go skompromitować.

O tym, że książę Sussex nie jest świętoszkiem, wie każdy. Publicznie nawet wyznał grzechy przeszłości w głośnej autobiografii "Ten drugi", która miała premierę w lutym ubiegłego roku.

Co napisał Książę Harry?

Książę Harry od hulaki do statecznego ojca

Choć dziś książę Harry jest statecznym mężem i ojcem, a także działaczem humanitarnym i weteranem wojennym, jego młodość pełna była głośnych i burzliwych ekscesów. Także o tej niezbyt chlubnej części swojego życia młody Windsor opowiedział w swojej autobiografii. Wspomnieniami powrócił do głośnej imprezy z 2012 roku, kiedy w towarzystwie striptizerek bawił się w hotelu Wynn w Las Vegas. Jak się okazało, pominął pewien istotny, dla jednej z bohaterek tego wydarzenia, szczegół, który teraz może go drogo kosztować.

Była striptizerka grozi, że opublikuje pikantne zdjęcia Harry'ego

Carrie Royale, ex-striptizerka, która twierdzi, że tamtej nocy bawiła się na imprezie wraz z księciem ma żal, iż ten pominął jej wątek w swojej książce. Jak wyznała, powinien o niej wspomnieć, ponieważ tej nocy doszło między nimi do pocałunku. Jak podaje brytyjski dziennik "The Sun", była striptizerka wyjawiła, iż zdjęcia, które wówczas trafiły do mediów, to nie wszystko. Kobieta, która zagroziła, iż opublikuje fotografie na swoim profilu na OnlyFans, poinformowała, że z pewnością jeszcze bardziej zszokują one opinię publiczną.

Mam kilka fajnych, nagich zdjęć, których nikt dotąd nie widział. Mam fotki przy basenie sprzed wieczoru i kadry z nagim Harrym. Ludzie będą nimi zszokowani. Jestem trochę zła, że ​​pominięto mnie w jego książce. To znaczy... Wow. Zapomniał o wielu zdarzeniach z tamtego wieczoru. Byłabym zaskoczona, gdyby ​​pamiętał moje imię, bo był pijany, ale mógł wspomnieć o tych kilku rzeczach, które między nami zaszły - powiedziała tabloidowi.

Czy dojdzie do publikacji zdjęć, tego nie wiemy. Platforma informuje, iż aby zdjęcia mogły zostać opublikowane, potrzebna jest na to zgoda.