Książę Harry i Meghan Markle zaręczyli się znacznie wcześniej, niż myśleliśmy? Nowe fakty!

2020-07-29 8:40 mm
Rząd bada fundację Meghan Markle
Autor: Shutterstock Rząd bada fundację Meghan Markle

Kiedy naprawdę książę Harry oświadczył się Meghan Markle? Czy para zataiła prawdziwą datę zaręczyn? Dlaczego Meghan i Harry chcieliby ukryć, że planują ślub? Ukazująca się w sierpniu książka "Finding Freedom" ujawnia nowe fakty na temat zaręczyn Harry'ego i Meghan. Okazuje się, że para zaplanowała ślub wcześniej, niż podają oficjalne źródła!

Książka "Finding Freedom" czyli nieautoryzowana biografia księcia Harry'ego i Meghan Markle, odkrywa kolejne głęboko skrywane sekrety. Jeśli wierzyć w rewelacje ujawnione w wydawnictwie, książę Harry zaręczył się z Meghan Markle znacznie wcześniej, niż oficjalnie podano do wiadomości publicznej!

Kiedy dokładnie Harry oświadczył się Meghan i dlaczego para ukryła ten fakt przed światem?

NOWE FAKTY O MAŁŻEŃSTWIE HARRY'EGO Z MEGHAN

O kolejnej rewelacji ujawnionej w książce "Finding Freedom" donosi brytyjski Daily Mail. 

Oficjalna wersja mówi, że książę Harry oświadczył się amerykańskiej aktorce w listopadzie 2017 roku. Czy tak było naprawdę?

Według faktów podanych w biografii Sussexów, Harry i Meghan zaręczyli nieco wcześniej...

Ile jeszcze rewelacji odkryje ukazująca się wkrótce biografia księcia Harry'ego i Meghan Markle pt. "Finding Freedom"? Brytyjski Daily Mail ujawnia kolejną. Według autorów książki Meghan i Harry zaręczyli się nie w listopadzie 2017 roku, a 3 miesiące wcześniej, czyli w sierpniu!

Dlaczego zataili oświadczyny?

Powodów może być kilka, ale pierwszy, który przychodzi nam na myśl to fakt, że od samego początku znajomości z księciem Meghan Markle nie cieszyła się na Wyspach dobrą prasą. Amerykańskiej aktorce wypominano, że jest rozwódką, a w komentarzach nie brakowało obraźliwych tekstów pod jej adresem, łącznie z obelgami na tle rasistowskim. W tej sytuacji łatwo sobie wyobrazić, że książę Harry nie spieszył się z ogłaszaniem zaręczyn.

Ale być może powód zatajenia oświadczyn był zupełnie inny? Liczymy na to, że autorzy biografii pary zdradzą, co stało za tą decyzją...

Książę Harry i Meghan Markle
Autor: REX/Shutterstock/EAST NEWS
NAJNOWSZE