Meghan Markle i książę Harry doczekają się biografii! Szczegółowo opisano początek ich znajomości

2020-07-27 13:00 AM
Książę Harry i Meghan Markle
Autor: JJC/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Książę Harry od zawsze był na celowniku dziennikarzy i fotoreporterów, a kiedy poznał Meghan Markle kompletnie nie mógł się od nich opędzić. Nic dziwnego oboje wzbudzali niemałe kontrowersje. Z resztą robią to do teraz. Nie tylko dziennikarze chcą jak najwięcej dowiedzieć się szczegółów z ich życia ale także ich fani. Już wkrótce będą mieli okazję! Wkrótce premiera biografii Meghan i Harry’ego!

Gdy książę Harry zaczął spotykać się z Meghan Markle wzbudził tym kontrowersje. Wielu przewidywało, że związek szybko się rozpadnie ze względu na wiele różnic między nimi. Dodatkowo mało kto wierzył, że uwielbiający towarzystwo kobiet Harry wreszcie się ustatkuje. Ci którzy nie wróżyli im wspólnej przyszłości są z pewnością zszokowani, bo Meghan i Harry mają się dobrze. Tworzą wspaniałą rodzinę i wychowują małego Archiego. Oczywiście nie obyło się bez skandali jak chociażby wystąpienie z rodziny królewskiej. Ale do tego też już wszyscy chyba zdążyli się przyzwyczaić.

Ci którzy są zafascynowani życiem tej dwójki, będą mieli okazję by znaleźć się bliżej nich. Co prawda nie dosłownie. W sierpniu ma ukazać się biografia księcia Harry’ego i Meghan Markle. Książka autorstwa Omida Scobie i Carolyn Durand ma szczegółowo opisywać ich życie, w tym początki ich miłości. Już teraz uchylono rąbka tajemnicy i na zachętę zdradzono kilka szczegółów.

MEGHAN MARKLE I KSIĄŻĘ HARRY: WKRÓTCE PREMIERA ICH BIOGRAFII. BĘDZIE SKANDAL?

W książce będzie można przeczytać o początkach znajomości książęcej pary. Opisano m.in. to, że to książę Harry jako pierwszy zdobył się na miłosne wyznanie, mówiąc Meghan, że ją kocha. Ta nie pozostała mu dłużna i odpowiedziała tym samym. Słowa te padły 3 miesiące po ich pierwszym spotkaniu. Podobno Meghan już po pierwszej randce wiedziała, że znajomość nie będzie przelotna. Według ich przyjaciół, Harry wychodził ze spotkania z obecną żoną „jakby był w transie”.

To tylko kropla w morzu informacji jakie podobno będą znajdować się w biografii. Premiera książki pt. „ Finding Freedom” zaplanowana jest na sierpień. Co ciekawe zarówno Harry jak i Meghan podobno nie mają nic wspólnego z wydaniem książki. Wiele osób twierdzi, że autorzy opisują też sprawy związane z wystąpieniem pary z rodziny królewskiej. Ponoć znajduje się w niej sporo krytyki dotyczącej brytyjskiej rodziny.

Myślicie, że nie obędzie się bez skandalu?

Hotplota.pl: Dlaczego Ellie Goulding nie mieszka z mężem?; Drake poleciał do Rihanny?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE