Książę Harry i Ed Sheeran mają dość. Obaj apelują: "Rudzi, łączmy się"? PRAWIE! [WIDEO]

2019-10-10 11:51 kp
Ed Sheeran i książę Harry
Autor: Instagram/ Sussex Royal

Książę Harry zaprosił do siebie Eda Sheerana, by porozmawiać z nim na pewien bardzo ważny dla nich temat. Przystrzyżony i lekko zestresowany piosenkarz przekroczył więc próg domu księcia i... zaliczył NIEZŁĄ wpadkę! Wszystko udokumentowały kamery, a my możemy się teraz pośmiać... w ważnej sprawie! Czy w tle słyszymy chichot Meghan Markle?

Książę Harry i Ed Sheeran połączyli swoje siły w bardzo ważnej sprawie! Wnuk królowej Elżbiety II spotkał się w swoim domu ze słynnym muzykiem, by omówić poważny społeczny problem. Co z tego wyszło? Dużo dobrego i... kupa śmiechu. Jesteśmy wielkimi fanami tego typu kampanii!

Na profilu księcia Harry'ego i Meghan Markle pojawiło się specjalne video, na którym możemy zobaczyć, jak przebiegała rozmowa księcia z Edem Sheeranem. O czym panowie rozmawiali i jaką wpadkę zaliczył muzyk?

Ed Sheeran i książę Harry łączą siły

Na początku widzimy Eda Sheerana przygotowującego się do wizyty u członka rodziny królewskiej. Wokalista z przystrzyżoną brodą zdradza, że książę zaprosił go do siebie, by porozmawiać o pewnym projekcie charytatywnym. W kolejnym ujęciu Ed dzwoni już do drzwi od domu księcia Harry'ego.

To jak spojrzeć w lustro!

- stwierdził Harry, widząc ubranego w taką samą koszulkę polo i oczywiście rudowłosego muzyka. Gdy panowie usiedli do stołu, książę Harry zaczął wyjaśniać Edowi Sheeranowi cel ich spotkania.

Dla mnie to jest temat, o którym wciąż mówi się za mało. Myślę, że ludzie na całym świecie naprawdę cierpią. Ktoś z twoimi umiejętnościami mógłby napisać piosenkę z tekstem, który zwiększyłby tego świadomość.

- powiedział Harry, a Ed przyznał, że próbował już stworzyć taki utwór. I wtedy zaczęły się schody!

Właśnie to próbuję zrobić - ludzie nie rozumieją, jak to jest dla ludzi takich jak my. Z tymi żartami i obłudnymi komentarzami. Czuję, że to czas, w którym wstajemy i mówimy: więcej nie będziemy tego znosić. Jesteśmy rudzi - i będziemy walczyć!

Mina księcia Harry'ego na te słowa - BEZCENNA!

Ekhm, to nieco niezręczne... Ale to musi być nieporozumienie. Chodzi o Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego...

- powiedział zaskoczony mąż Meghan Markle.

Jasne, jasne! Wiedziałem o tym!

- zapewnił szybko piosenkarz, po czym zaczął ukradkiem usuwać ze swojego komputera tytuł dokumentu: "RUDZI, ŁĄCZMY SIĘ".

To żartobliwe video książę Harry i Ed Sheeran nagrali oczywiście, by rzeczywiście zwrócić uwagę na problem kondycji psychicznej. 10 października co roku na świecie obchodzi się Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego, podczas którego lekarze, psycholodzy i gwiazdy przypominają, że "nie można cierpieć w ciszy" - jak czytamy pod filmikiem na profilu Sussex Royal.

Zobaczcie całe video!

NAJNOWSZE