Kate Middleton w modnych spodniach odwiedza muzeum. To jej najlepsza stylizacja?

2019-10-10 10:23 kp

Kate Middleton niemal na początku swojej kariery w brytyjskiej rodzinie królewskiej zyskała miano guru kobiecych stylizacji. Styl księżnej Cambridge od lat naśladują tysiące Brytyjek, a ubrania, które wybiera, natychmiast znikają ze sklepowych półek. Tym razem Kate Middleton pokazała się w modnych, szerokich spodniach.

Dołączenie Kate Middleton do brytyjskiej monarchii w 2011 roku dało rodzinie królewskiej powiew świeżości. Od momentu śmierci księżnej Diany w monarchii brakowało młodej kobiety, która zawładnęłaby sercami poddanych i na której mogłyby wzorować się Brytyjki. Księżna Kate sprawdziła się w swojej roli doskonale, szybko zyskując sympatię za sprawą swojego serdecznego charakteru i modowych wyborów.

Kate Middleton już od lat niezmiennie uważana jest za jedną z najlepiej ubranych kobiet w Wielkiej Brytanii. Żona księcia Williama zdążyła stworzyć swój własny, spójny styl, który z pasją kopiują tysiące jej fanek. Stylizacje księżnej wyprzedają się w sieci na pniu i dokładnie tak samo stało się z oryginalnymi spodniami, w których pokazała się ostatnio.

Kate Middleton w szerokich spodniach

Kate Middleton złożyła ostatnio wizytę w londyńskim Muzeum Historii Naturalnej, którego jest patronką. Na miejscu księżna spotkała się ze specjalistami, którzy wyjaśniali jej, w jaki sposób można chronić przyrodę Anglii, oraz zwiedzała część ekspozycji. Tego dnia księżna Kate zaprezentowała się w wyjątkowo casualowej stylizacji, której głównym elementem były szerokie, oliwkowe spodnie. Żona księcia Williama dobrała do nich bordowe czółenka na słupku i ekskluzywny dodatek - torebkę Chanel.

O ile torebkę Kate trudno będzie zdobyć - pochodzi z kolekcji z 2016 roku i kosztowała prawie 5 tysięcy dolarów, o tyle spodnie księżnej stały się prawdziwym hitem. Tzw. kuloty, które wybrała Kate Middleton, zostały stworzone przez markę Jigsaw i od niedawna można kupić je na wyprzedaży za jedyne 89 funtów. Niecałą dobę po wyjściu Kate większość rozmiarów na stronie marki była już oczywiście wyprzedana.

Zobaczcie najnowszą stylizację Kate Middleton. Stylowo?

Zobacz też:

NAJNOWSZE