Książę George skończył 5 lat. Zobaczcie, jak się zmieniał! [GALERIA]

2018-07-28 14:03

Książę George został w tym tygodniu oficjalnie dojrzałym 5-latkiem! Chłopiec już dawno temu skradł serca Brytyjczyków i stał się jednym z ich ulubionych członków rodziny królewskiej! Zobaczcie, jak zmieniał się ksiażę George!

Książę George to bez wątpienia jeden z najbardziej lubianych członków angielskiej rodziny królewskiej! Chłopiec jest ulubieńcem fanów monarchii, a każde jego pojawienie się u boku rodziców to wielkie wydarzenie. Ten mały gentleman skończył w tym tygodniu 5 lat. Z tej okazji przypominamy, jak zmieniał się na oczach świata.

Syn księżnej Kate i księcia Williama przyszedł na świat 22 lipca 2013 roku jako Jego Królewska Wysokość książę Zjednoczonego Królestwa Jerzy Aleksander Ludwik. Książę George to niezwykle ważny członek rodziny królewskiej - jest trzeci w kolejce do tronu, zaraz po swoim ojcu Williamie i dziadku, Karolu.

Jak na razie jednak książę George ma za sobą inne, równie ważne osiągnięcia! We wrześniu ubiegłego roku książę rozpoczął naukę w szkole Thomas's School w Battersea w Londynie jako George Cambridge. Już od samego początku był chwalony jako bystry i sympatyczny uczeń!

Tak zmieniał się książę George

Książę George rośnie na oczach całego świata. Mały Brytyjczyk ma na swoim koncie międzynarodowe podróże w celach dyplomatycznych czy prywatną pogawędkę z Barackiem Obamą. Niejeden może mu pozazdrościć!

Tymczasem zobaczcie, jak książę George zmieniał się w ostatnich latach. Jak te dzieci szybko dorastają, prawda?

NAJNOWSZE