Książę Filip był dziadkiem na medal. Księżniczka Eugenia dostała od niego niezwykły prezent

2021-09-24 13:38 AM
Księżniczka Eugenia
Autor: Rex Features/East News

Niedawno postał dokumentalny film opowiadający o życiu księcia Filipa. Mąż królowej Elżbiety II zmarł 9 kwietnia tego roku, w wieku 99 lat. Wspominają go najbliżsi a wśród nich księżniczka Eugenia, która dostała od dziadka bardzo oryginalny prezent. Co za gest!

W nowym dokumentalnym filmie, opowiadającym o życiu księcia Filipa wypowiada się m.in. jego wnuczka, czyli księżniczka Eugenia. Córka Andrzeja, księcia Yorku w 2018 roku wyszła za mąż za Jack'a Brooksbanka. Długo nie mówiła, jaki prezent dostała od swojego dziadka, aż do teraz.

Jak zdradziła w filmie, książę Filip zebrał się na przepiękny gest. Podarował wnuczce obraz z kwiatami, ale nie byle jaki obraz, bo ręcznie malowany przez samego księcia! Księżniczka zdradziła, że dzieło dumnie wisi w jej londyńskim domu.

To było takie miłe, teraz jest w moim domu w Londynie i jestem z tego taka dumna, wiesz?

– cytował słowa wnuczki, portal Hello.

Z wielu różnych informacji wynika, że książę Filip miał z wnuczką bardzo bliską więź. Eugenia oddała mu nawet hołd w imieniu swojego dziecka Augusta Philipa Hawke Brooksbanka, który urodził się w lutym.

Przywiozłam małego Augusta, żeby się z nim spotkał. Powiedziałem mu, że nazwaliśmy go jego imieniem. To był taki cudowny moment. Mieliśmy szczęście, że to zrobiliśmy. 

– mówiła.

ESKA XD #032 - PRZYSIĘGA, KOBIECE SAMOCHODY, LEWANDOWSKI, DRAKE
NAJNOWSZE