Krzysztof Rutkowski stracił prawo jazdy! "Spieszyłem się, bo była to sprawa alarmowa"

2019-03-14 16:14
Krzysztof Rutkowski
Autor: Krzysztof Kapica/Polska Press/East News

Krzysztof Rutkowski stracił prawo jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości o 62 kilometry na godzinę! Były detektyw skomentował sprawę! Przyznał, że żałuje tego, co zrobił. Jak tłumaczy się z tego, że jechał tak szybko w terenie zabudowanym? Przeczytajcie!

Krzysztof Rutkowski bez prawa jazdy! Były detektyw stracił możliwość kierowania pojazdami po tym, jak zatrzymała go drogówka.

Do zdarzenia doszło w Będominku koło Nowej Karczmy (Województwo Pomorskie). Policja z Kościerzyny nagrała na wideorejestratorze, jak Krzysztof Rutkowski jechał mercedesem z prędkością 112 kilometrów na godzinę w terenie zabudowanym! Ex detektyw otrzymał 400 złotych mandatu i 10 punktów karnych. Jak informuje Radio Gdańsk, mężczyzna przyznał się do winy i nie obejrzał nawet zapisu rejestratora. Prawo jazdy celebryty zostało zatrzymane na trzy miesiące.

Krzysztof Rutkowski skomentował incydent.

HOT TEMAT!
Damian Zduńczyk - Stifler

Autor: VIPHOTO/East News

Stifler z Warsaw Shore wytatuował sobie PENISA! Uwaga! Tego się nie da odzobaczyć!

Dziennikarze Radia Gdańsk skontaktowali się z Rutkowskim. Ten przyznał, że rzeczywiście przekroczył prędkość, czego bardzo żałuje. Wyjawił, że jechał z Gdańska do Bytowa. Po wyjeździe z Gdańska zamienił się za kierownicą ze swoim kierowcą. Bardzo się spieszył.

Krzysztof Rutkowski zaznacza, że przez wiele lat nie miał żadnego mandatu za prowadzenie pojazdu, bo zawsze jeździł bardzo ostrożnie, jednak tym razem "sytuacja była alarmowa". Były detektyw uważa jednak, że przepisy ruchu drogowego należy respektować.

Na tym, że straciłem prawo jazdy, zaważyło 12 kilometrów na godzinę. Przez kilkanaście lat nie miałem ani jednego punktu karnego i jeździłem wyjątkowo ostrożnie. W środę podróżowałem z Gdańska, gdzie spotkałem się z matką zaginionej Iwony Wieczorek. Jechałem do Bytowa. Spieszyłem się, bo była to sprawa alarmowa

- powiedział dziennikarzowi Radia Gdańsk Krzysztof Rutkowski.

NAJNOWSZE