Krzysztof Krawczyk BĘDZIE MIAŁ wyjątkowy POMNIK! Jego najbliżsi zdradzają szczegóły!

2021-04-17 23:00 RD
Krzysztof Krawczyk
Autor: wbf

Krzysztof Krawczyk zmarł w poniedziałek wielkanocny. Pogrzeb artysty odbył się 10 kwietnia. Najbliżsi tymczasem informują, że pomnik piosenkarza ma być wyjątkowy. Co wiadomo w tej sprawie? Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Krzysztof Krawczyk zmarł w poniedziałek wielkanocny. Miał 74 lata. Krawczyk chwilę wcześniej wyszedł ze szpitala, gdzie przebywał w związku z zakażeniem koronawirusem. Finalnie jednak to nie COVID był przyczyną śmierci artysty. Msza święta odbyła się w łódzkiej katedrze. Krzysztof Krawczyk został jednak pochowany na cmentarzu w Grotnikach, czyli w miejscowości, gdzie Krawczyk mieszkał ze swoją żoną. 

Samochody gwiazd FAME MMA | ESKA XD - Prosto z salonu #20

Żona Krzysztofa Krawczyka, Ewa wzruszyła się ogromną ilością kwiatów i zniczy, które zapalają fani piosenkarza. Wtedy też zdecydowała, że chce jak najszybciej postawić ukochanemu godny pomnik.

Nie chcemy zwlekać z postawieniem pomnika Krawczykowi. Ewa ma pomysł, żeby na pomniku pojawiła się postać Krzysztofa, który trzyma w dłoni mikrofon, albo żeby stanęło tam jego popiersie. Mamy różne pomysły, ale chcemy to zrobić z zawodowcami, czyli z plastykami zawodowymi. Szukamy odpowiednich osób. Jeśli ktoś byłby zainteresowany, czekam na kontakt 

powiedział „Super Expressowi” menedżer i przyjaciel Krawczyka, Andrzej Kosmala. Do najbliższych piosenkarza Zgłosili się do ludzie, przyjaciele i fani Krawczyka, którzy chcą sfinansować pomnik. To są kwoty od kilku do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. 

NAJNOWSZE