Królowa Elżbieta II

i

Autor: ANDREW MATTHEWS/AFP/East News Królowa Elżbieta II i jej odmieniony "look"

Królowa Elżbieta w nowej fryzurze i letniej stylizacji. "To słodkie" - mówią fani

2022-06-24 14:16

Królowa Elżbieta przez lata prezentowała się w tej samej fryzurze, a teraz zdecydowała się na małą metamorfozę. Instagramowy profil "The Royal Family" opublikował zdjęcie brytyjskiej monarchini, a internauci skomentowali jej uroczy wygląd.

W ostatnim czasie Królowa Elżbieta II postawiła na zmiany i nieco odświeżyła swój wizerunek. Wzrok internautów przykuły również jej kwieciste suknie, która nadały letniej lekkości brytyjskiej monarchini.

Królowa Elżbieta oczarowała fanów. Postawiła na kwieciste suknie i obcięła włosy

Królowa Elżbieta II gościła w ostatnich dniach ważnych gości. W zamku Windsor pojawił się Arcybiskup Canterbury Justin Welby, który od 2013 roku pełni funkcję prymasa Anglii. Na profilu "The Royal Family widzimy również zdjęcie z wizyty Gubernatorzy Nowej Południowej Walii Margaret Beazley. Królowa Elżbieta II na obu spotkaniach pojawiła się w kwiecistych sukniach, jednak wzrok wielu internautów w szczególności przykuła nowa fryzura 96-latki.

Jej nowa, letnia fryzura wygląda idealnie - napisał internauta.

Zmieniła fryzurę, to słodkie - czytamy w komentarzach.

Królowa Elżbieta nieprzerwanie od wielu lat utrzymuje stały styl i pozwala sobie jedynie na małe metamorfozy, który mimo wszystko wywołują falę komentarzy wśród fanów rodziny królewskiej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Michał Szpak wystylizował się na Królową Elżbietę. Fani rozbawieni

Sonda
Czy chciał/a/byś, żeby w Polsce była rodzina królewska?
#Goraca20 Radia ESKA – Numer 1. notowania z 17.06.2022