Kristen Stewart w mini na premierze Aniołków Charliego! Dylan Meyer dobrze na nią wpływa!

2019-11-12 9:02 nk
Kristen Stewart na premierze Aniołków Charliego
Autor: Amy Sussman/Getty AFP/East News

Kristen Stewart od trzech miesięcy jest w związku z mało znaną scenarzystką, Dylan Meyer. Choć związek nie trwa długo, gwiazda Zmierzchu już wie, że z ukochaną chce spędzić resztę życia. Jeśli przez tę resztę życia Kristen Stewart będzie wyglądać tak, jak na premierze nowych Aniołków Charliego w Los Angeles, to jesteśmy zdecydowanie ZA! Zobaczcie zdjęcia!

Kristen Stewart udzieliła ostatnio bardzo szczerego wywiadu, w którym pierwszy raz opowiedziała o swoim nowym związku. Choć ze scenarzystką Dylan Meyer gwiazda Zmierzchu zaczęła spotykać się zaledwie na początku sierpnia 2019, to już wie, że to jest miłość do końca życia! Zresztą swoje uczucia wyjawiła ukochanej już po dwóch tygodniach randkowania!

Nie da się ukryć, że ostatni czas jest dla Kristen bardzo dobry. Po latach krytyki i ostracyzmu - najpierw w związku ze zdradą, jakiej dopuściła się względem Roberta Pattinsona, a potem  w związku z nawiązywaniem związków homoseksualnych - oraz po tym, jak odmówiono jej roli w 2. części Królewny Śnieżki i Łowcy (w związku ze skandalem), aktorka w końcu zaznała szczęścia - zagrała w remake'u Aniołków Charliego i poznała swoją bratnią duszę!

Kristen Stewart na premierze Aniołków Charliego

Styl Kristen Stewart trudno nazwać perfekcyjnym, choć trzeba przyznać, że aktorka przez lata trzyma się go dość konsekwentnie. I balansuje z nim na cienkiej linie, raz wyglądając fenomenalnie, a innym razem - kiczowato lub nawet niechlujnie. Jak wyszło tym razem?

Na premierze filmu Aniołki Charliego Kristen Stewart zaprezentowała się w cekinowej mini w odcieniach fioletu. Wyglądała zjawiskowo! Mamy wrażenie, że związek z Dylan Meyer dobrze wpływa na wygląd gwiazdy! Jako wielcy fani Kristen w TAKIM wydaniu życzymy więc parze baaardzo długiego pożycia! ;)

NAJNOWSZE