Kristen Stewart na kolacji z Ashley Benson. Nowe BFF?

2022-01-13 13:09 mm

Kristen Stewart ma nową przyjaciółkę? Gwiazda filmu Spencer wybrała się na kolację z Ashley Benson. Nie doszukujcie się jednak sensacji - aktorkom towarzyszyła dziewczyna Kristen Stewart, Dylan Meyer. Zobaczcie zdjęcia!

Kristen Stewart wciąż cieszy się z sukcesu swojego najnowszego filmu Spencer, w którym wciela się w rolę tragicznie zmarłej księżnej Diany, matki książąt Williama i Harry'ego. Film został właśnie wyróżniony podczas środowej gali SAG Awards. Krótko po uroczystości aktorka wskoczyła w luźne ciuchy i wybrała się na kolację do jednej z restauracji w Santa Monica. W paczce Kristen znalazła się jej narzeczona, Dylan Meyer. Pojawiła się też Ashley Benson!

Do sieci trafiły właśnie zdjęcia z restauracji R+D Kitchen, gdzie dziewczyny spędziły miły wieczór. Aktorka sagi Zmierzch ubrana była w czarną skórzaną kurtkę, czerwony sweter i biały top. Do tego kompletu Kristen dobrała trampki Vans Old Skool.

Ashley Benson idealnie dopasowała się ciuchami do Kristen. Aktorka założyła czarny skórzany płaszcz i niebieskie podarte jeansy.

Kristen Stewart i Dylan Meyer spotykają się od 2019 roku. W listopadzie ubiegłego roku aktorka oznajmiła publicznie, że zaręczyła się ze swoją dziewczyną.

TikTok TRENING. TRENDY NA 2022 | ESKA XD - Fit vlog #39
NAJNOWSZE