Kris Jenner dostanie od Kylie Jenner 10 procent ze sprzedaży firmy? "Jest szczęściarą"

2019-11-20 7:24 mw
Kris Jenner i Kylie Jenner
Autor: ParisaMichelle / SplashNews.com/East News, face to face/FaceToFace/REPORTER

Dzień po sprzedaży przez Kylie Jenner swojej firmy Kylie Cosmetics matka celebrytki skomentowała transakcję. Dziennikarze zapytali Kris Jenner, czy dostanie od córki 10 procent kwoty zarobionej na sprzedaży Kylie Cosmetics. Zgadniecie, co odpowiedziała?

Kylie Jenner właśnie umocniła swoją pozycję na szczycie listy najmłodszych bogaczy tego świata. 22-letnia miliarderka jest teraz jeszcze bardziej zamożna, a to dzięki sprzedaży 51% akcji swojej ukochanej firmy Kylie Cosmetics

Przypomnijmy - większościowe udziały w firmie Kylie Jenner nabywa potentat na rynku kosmetyków, korporacja Coty Inc. Celebrytka sprzedała jej akcje swojej firmy za 600 milionów dolarów!

10 PROCENT DLA MATKI?

Już kilkanaście godzin po ukazaniu się w mediach sensacyjnych wiadomości o sprzedaży firmy Kylie Cosmetics, informacje skomentowała matka Kylie Jenner. W rozmowie z serwisem ETOnline Kris Jenner opowiedziała, jak bardzo jest dumna ze swojej córki i jak będzie wyglądać jej dalsza praca w stworzonej przez siebie firmie.

>> Kylie Jenner w bardzo seksownej wersji promuje nową kolekcję Kylie Cosmetics!

Dziennikarze zapytali też Kris Jenner, czy dostanie 10% kwoty ze sprzedaży firmy jako menadżerka swojej córki. 

Pytanie wprawiło głowę rodu Kardashian/Jenner w małe zakłopotanie, ale Kris szybko się pozbierała i odpowiedziała:

[śmiech] Słuchaj, już to mówiłam. Ona jest szczęściarą, że znalazła się w takiej pozycji. Pracowała ciężko. A ja chcę tylko dalej pomagać dziewczyną we wszystkim, co robią i skupiać się na ich marzeniach. To sprawia, że i ja jestem szczęśliwa.

Cóż, nieco wymijająca odpowiedź - możemy się tylko domyślać, że 10% z sumy sprzedaży, czyli 60 milionów dolarów, sprawi, że Kris Jenner będzie jeszcze szczęśliwsza xD.

Kris Jenner
Autor: Mayer/face to face/FaceToFace/REPORTER
Kim Kardashian. Posłuchaj jak powstały sekstaśmy z udziałem celebrytki. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Jak było naprawdę..?

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE