Halina Mlynkova

i

Autor: AKPA Halina Mlynkova w fantazyjnej kreacji na festiwalu w Opolu 2022

Kreacja Haliny Młynkowej w Opolu zszokowała. "Ukrywanie się pod takimi konstrukcjami jest grzechem"

2022-06-22 0:02

Halina Mlynkova znana z zespołu Brathanki wzięła udział w koncercie „Folkowe Opole”, podczas tegorocznego Festiwalu Konkursu Piosenki. Jej fantazyjna kreacja nie umknęła uwadze mediów i internautów, którzy żywo skomentowali oryginalny wygląd piosenkarki.

Halina Mlynkova od 1998 do 2003 roku była członkinią zespołu Brathanki. Piosenkarka śpiewała takie hity jak „Czerwone korale”, W kinie, w Lublinie – kochaj mnie” czy „Gdzie ten, który powie mi”. Te oraz inny utwory, nawiązujące stylistyką do polskiego folkloru wykonała na scenie podczas 59. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Ludzie bawili się wyśmienicie, ale to jej kreacja skradła całe show.

Kreacja Haliny Mlynkovej wywołała poruszenie w mediach

Halina Mlynkova na tę okazję wybrała mocno rozkloszowaną spódnicę do kolan w kolorze bordowym oraz kamizelkę w tym samym kolorze, z przeogromnym kołnierzem sięgającym za ramiona oraz ponad głowę, który dodatkowo ozdobiony był białym, plisowanym żabotem. Spod grubej kamizeli wystawały warstwy rękawów wykonanych z tego samego materiału co wspomniany żabot. Kreacja wyglądała jakby była inspirowana folklorem oraz renesansowymi sukniami w stylu retro gothic.

Zakładając ją, rozmawiałyśmy z stylistką Pauliną Gzik, że obojętnie koło niej nie przejdziecie. Ale takie emocje przerosły nasze wyobrażenia. Bardzo się cieszę, że tak mocno angażujecie się w Opolskie widowisko i komentujecie. Natomiast pamiętajcie. Tu nie chodzi o życie. To nadal tylko zabawa. Dla mnie ta sukienka to super nawiązanie do folku i zabawa modą. Nie zawsze musi być obcisła sukieneczka i cekin – napisała na Instagramie Mlynkova.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Dorota Gardias w spektakularnej metamorfozie! Fani zachwyceni. "Jak licealistka"

Fani nie szczędzili piosenkarce komplementów.

Najpiękniejsza kreacja wieczoru – napisał fan.

Pani Halino, wyglądała pani obłędnie! Zjawiskowy strój sceniczny! Oby wszyscy artyści mieli tyle klasy – dodał obserwator.

Ukrywanie się pod takimi konstrukcjami jest grzechem – czytamy w komentarzach.

Fanom podobało się jaki klimat piosenkarka stworzyła na scenie swoim występem i stylizacją. A Wam podoba się taka zabawą modą?

#Goraca20 Radia ESKA – Numer 1. notowania z 17.06.2022