Kourtney Kardashian zachowuje się jak ROZKAPRYSZONE DZIECKO? Celebrytka opóźniła lot!

2021-10-17 15:55 AM
Kourtney Kardashian, Travis Barker
Autor: ANGELA WEISS/AFP/East News

Kourtney Kardashian to mega rozkapryszona celebrytka? O tym, jaka jest, gdy coś idzie nie po jej myśli, mieli okazję przekonać się pasażerowie pewnego samolotu, którzy na swoje nieszczęście lecieli wspólnie z Kardashianką. Media donoszą, że Kourt opóźniła lot! Jaki był powód? Przeczytajcie!

Zagraniczne media podają, że Kourtney Kardashian została oskarżona przez współpasażerów lotu o zachowywanie się jak „rozkapryszony bachor”. Podobno podczas jednego z lotów, Travis Barker miał zgubić telefon.

Do akcji wkroczyła wówczas Kourtney, która miała zacząć chaotycznie szukać zguby. Podobno tak bardzo zaangażowała się w poszukiwania, że nie tylko zapomniała o kulturze osobistej, ale także nalegała, by opóźnić lot.

Daria - pierwszy wykon Paranoia na żywo! [ESKA Live]

Ona gorączkowo tego szukała. Wpadła w lekką panikę i zaczęła zachowywać się jak bachor. Nie była miła i zachowywała się jak dziecko.

– podał serwis Page Six.

Jak podaje źródło, obsługa samolotu prosiła Kourtney, aby ta pozostała na swoim miejscu i poszukała telefonu później. Ta miała chaotycznie szukać dalej i prosić o dodatkowe 5 minut na poszukanie.

Telefon spadł pod jedno z tych szalonych rozkładanych krzeseł w klasie biznesowej. To ona go szukała, on się nawet nie ruszył. Była w przejściu, a nawet pochylała się i używała latarki ze swojego telefonu, aby łatwiej było szukać. Telefon w końcu został znaleziony, po tym, jak stewardessa zdemontowała fotel, co zajęło dwie godziny.

 – mówiła wtajemniczona osoba.

W obronie Kourtney stanęła osoba z jej bliskiego otoczenia. Mówiąc, że pasażerowie przesadzali, a poszukiwania nie trwały tyle, ile podają media a zaledwie 5 minut…

Nie bez powodu celebryci latają prywatnymi samolotami… 😉 😉

Sonda
Która z nich jest najfajniejsza?
NAJNOWSZE