Kourtney Kardashian i Travis Barker są gotowi za siebie umrzeć. Słodko?

2022-01-31 23:00 es

Kourtney Kardashian i Travis Barker to jedna z najgorętszych par show-biznesu. Ich związek rozkwita błyskawicznie. Po niespełna roku związku para się zaręczyła! I choć ślub jeszcze przed nimi, już wyznali sobie miłość, aż do śmierci. Romantyczne czy straszne?

Kourtney Kardashian i Travis Barker to dowód na to, że nawet sporo po 40-stce można być zakochanym jak nastolatki! Dodają bardzo pikantne zdjęcia, on nosi ją na rekach, spędzają czas w wesołym miasteczku i okazują sobie uczucia dosłownie wszędzie.

Niebawem złożą też przysięgę wierności do końca życia. Chociaż patrząc na ostatnie wpisy na Instagramie, Kourtney Kardashian i Travis Barker już sobie to obiecali.

ESKA XD #041 - MORSOWANIE, PRIME MMA, UNCHARTED, ACRAZE

Kourtney Kardashian i Travis Barker są gotowi za siebie umierać

Najlepszym przyjacielem Travisa Barkera jest Machine Gun Kelly. Ten sam, który w pierścionku zaręczynowym Megan Fox umieścił kolce, by zdejmując go, czuła ból oraz nosi jej krew w wisiorku...

Wygląda na to, że narzeczony Kourtney Kardashian zainspirował się mrocznym stylem młodszego muzyka...

Umrę za ciebie

Napisał perkusista pod zdjęciem, na którym całuje Kourtney Kardashian. Na odpowiedź celebrytki nie trzeba było długo czekać.

Ty, umarłabym za ciebie.

Mamy nadzieję jednak, że zakochani nie stanęli w obliczu jakiegoś śmiertelnego zagrożenia i wypełnianie tych obietnic nie będzie konieczne...

Rodzina Kardashian Jenner na starych zdjęciach

Pytanie 1 z 6
Kto jest na tym zdjęciu?
Kto jest na tym zdjęciu?
NAJNOWSZE