Kourtney Kardashian rezygnuje z Keeping Up With The Kardashians! "Będziemy tęsknić"

2019-11-08 11:09 kp
Kourtney Kardashian
Autor: SplashNews.com/East News

Plotki o kryzysie rodzinnego programu Kardashianów okazały się prawdą. Rodzina od 2008 roku dokumentuje swoje życie w reality show, co przyniosło im ogromną popularność i jeszcze większy majątek. Od tygodni media donosiły jednak, że z programu chce odejść jedna z najważniejszych bohaterek - Kourtney Kardashian.

Siostry Kardashian już od tygodni prowadziły burzliwe dyskusje na temat przyszłości Keeping Up Wih The Kardashians. To właśnie dzięki rodzinnemu show celebrytkom udało się przez lata utrzymać na szczycie i wciąż podsycać zainteresowanie fanów. Po dziesięciu latach sprzedawania prywatności przed kamerą część członkiń rodziny czuje coraz większe znużenie. A rezygnacja z programu jest tym bardziej kusząca, że każda z nich ma już dziś własny biznes i nie potrzebuje KUWTK, by kontynuować karierę.

O niechęci do Keeping Up With The Kardashians najgłośniej mówiła ostatnio Kourtney Kardashian, co miało nawet doprowadzić do jej kłótni z największą zwolenniczką programu - Khloe Kardashian. Teraz Kourt podjęła ostateczną decyzję.

Kourtney Kardashian odchodzi z Keeping Up With The Kardashians

Kourtney Kardashian ogłosiła, że w następnych sezonach Keeping Up With The Kardashian nie zobaczymy jej na ekranie - lub zobaczymy w bardzo małym stopniu.

Zdecydowałam, by spędzać więcej czasu jako mama i poświęcić na to więcej energii. Ale nie mówię 'żegnaj'... Myślę, że więcej się dowiecie w nowym sezonie, sezonie 18. Nie ma go jeszcze na ekranie, ale jest kręcony. Właściwie, w tym pokoju.

- powiedziała Kourtney Kardashian.

Na odejście siostry szybko zareagowała Khloe Kardashian. To właśnie Khloe jest osobą, która pokazała w rodzinnym show najwięcej, łącznie z dramatem związanym z ostatnią zdradą Tristana Thompsona.

Oczywiście kochamy Kourtney i będziemy za nią tęsknić bez względu na jej decyzję, ale ludzie przychodzą i odchodzą w tej rodzinie. To jak drzwi obrotowe, więc Kourtney może odejść w tym tygodniu, ale wróci. Oni zawsze wracają.

- skomentowała tajemniczo Khloe. Trzeba przyznać, że w jej wypowiedzi wybrzmiewa nuta złości - Khloe, która sama jest mocno zaangażowana w show, ma prawdopodobnie do Kourtney spory żal, zwłaszcza, że ostatnie wyniki oglądalności Keeping Up With The Kardashians nie są zadowalające. Odejście jednej z najważniejszych bohaterek może być gwoździem do trumny programu.

>> Siostry Kardashian mają dość kręcenia rodzinnego show! To naprawdę koniec?

A Wy uważacie, że w ogóle jest sens to dalej kręcić?

NAJNOWSZE