Kourtney Kardashian pozuje na tle kościotrupów i złotych czaszek! „Królowa Halloween”

2021-10-13 13:32 AM
Kourtney Kardashian, Travis Barker
Autor: ANGELA WEISS/AFP/East News

Gwiazdy rozpoczęły sezon halloweenowy. Najbardziej zaangażowane w coroczne hucznie obchodzone święto są Kardashianki. Już trzy z nich pokazały światu, że z utęsknieniem oczekują na końcówkę października. Kourtney znów przypomina, że to ona jest królową Halloween. Ma rację?

Kourtney Kardashian jako pierwsza z sióstr w tym roku na Instagramie nawiązała do mrocznych dekoracji. Nie wiemy, czy to wpływ związku z Travisem Barkerem, czy chęć pokazania siostrom, że w tym roku Halloween należeć będzie do niej.

Na Instagramie najstarszej Kardashianki już wcześniej pojawiły się upiorne dekoracje. W ślad za nią podążyła Kylie Jenner, która również na potrzeby tego święta stworzyła mroczną kolekcję kosmetyków, która podzieliła fanów…

Także Kendall Jenner na Insta zdradziła, że rozpoczęła przygotowania i uchyliła rąbka tajemnicy, jak będzie wyglądać jej stylizacja. Bardziej niż mrocznie będzie seksownie!

Kourtney chyba poczuła się zagrożona przez siostry i popędziła wymyślać kolejne dekoracje. Na instagramowym profilu 42-letniej Kourt pojawiły się cztery fotki, na których pozuje na tle dwóch kościotrupów i złotych czaszek, które ułożone są na stole. Ubrana w czarny sweter i czarne kozaki za kolano, Kourtney dosadnie podpisała fotkę:

Królowa Halloween

Już nie mamy żadnych wątpliwości, tegoroczny Halloween należeć będzie do sióstr Kardashian/Jenner, a czy w rodzinnym starciu wygra Kourtney, to się jeszcze okaże… 😉

Daria i wulkan energii w ESKA Live. Ten koncert wywołuje ciarki!
NAJNOWSZE