Kourtney Kardashian na okładce Vogue! Sofia Richie może pozazdrościć

2020-07-08 10:05 KP
Kourtney Kardashian
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Kourtney Kardashian w ostatnim czasie osiągnęła wiele ze swoich celów - celebrytka w końcu spełniła swoje marzenie o odejściu z Keeping Up With The Kardashians i zdobyła Scotta Disicka na wyłączność. Teraz do swoich ostatnich sukcesów może doliczyć kolejny. Kourt pojawiła się na okładce najnowszego wydania Vogue Arabia.

Kourtney Kardashian została gwiazdą najnowszego wydania magazynu Vogue Arabia. Pojawienie się na okładce pisma w jakimkolwiek kraju to dla każdej modelki i celebrytki ogromny prestiż, a gwiazdy oddałyby wiele, by to właśnie one mogły zapozować dla słynnego magazynu. Tym razem zaszczyt ten przypadł w udziale Kourtney Kardashian.

Celebrytka doczekała się aż trzech różnych wersji okładki ze swoim wizerunkiem. Która podoba Wam się najbardziej?

Kourtney Kardashian na okładce Vogue

To zaszczyt być na okładce Vogue Arabia w lipcu / sierpniu! Ten numer poświęcony jest sile podążania za instynktami i tym, co cię uszczęśliwia, dlatego też sama napisałam zdania na okładce o sile odzyskania siebie.

- napisała Kourt na Instagramie, chwaląc się okładkowymi zdjęciami.

Rzeczywiście, jeśli chodzi o podążanie za własnym instynktem, Kourtney Kardashian pokazała w ostatnich miesiącach, że jest samodzielna i dojrzała. Celebrytka po długich sporach z siostrami zdecydowała, że wycofuje się z rodzinnego show, przy którym praca sprawiała jej coraz więcej dyskomfortu. Na nowo też w ostatnim czasie rozwija znajomość ze Scottem Disickiem.

Zasłużyła na tę okładkę?

Oto Rzeźnik kobiecych serc! Kuba Rzeźniczak największym amantem polskiej piłki | FUTBOLOGIA

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE