Kanye West dostał zgodę na budowę OLBRZYMIEGO DOMU na swoim ranczu w Wyoming!

2020-07-07 23:56 nk
Kanye West
Autor: WOOT/Backgrid/East News

Po tym, jak szumnie obwieścił światu, że jego żona została miliarderką, Kanye West już robi plany, jak rodzinną fortunę roztrwonić. Raper zamierza zbudować na swoim ranczu w Wyoming olbrzymią nieruchomość. "Dom" ma mieć... prawie 5 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni! Myślicie, że pomieści się tam z sześcioosobową rodziną?

Kanye West niedawno z dumą świętował w mediach społecznościowych sukces swojej żony, Kim Kardashian, która sprzedała 20 procent swojej kosmetycznej marki KKW Beauty koncernowi Coty. Dzięki transakcji celebrytka została miliarderką... No, jak się ostatnio okazało, prawie..

Tuż po celebracji fortuny Kim Kardashian Kanye West postanowił zostać prezydentem Stanów Zjednoczonych. OK, żeby nie było, że nie pamiętamy - raper już przy poprzednich wyborach prezydenckich zapowiadał, że będzie kandydował w 2020, jednak wszyscy mieli nadzieję, że żartuje albo po prostu mu przejdzie.

Otóż megalomańska natura Kanyego nie pozwoliła mu zapomnieć o tym marzeniu. Zresztą nie tylko o tym...

Kanye West buduje MEGAPOSIADŁOŚĆ!

Jak podaje amerykański serwis TMZ, Kanye West właśnie otrzymał urzędową zgodę na wybudowanie wielkiej posiadłości na swoim ranczu w Wyoming. I pisząc o "wielkiej posiadłości" mamy na myśli naprawdę KOLOSA!

Na terenach Kanyego i Kim ma powstać rezydencja o powierzchni 4830 metrów kwadratowych! Myślicie, że 6-osobowa rodzina Westów jakoś się w tej klitce pomieści? ;)

Dodatkowo raper dostał zgodę na stworzenie na swoim terytorium aż dwóch podziemnych garaży - po 1000 metrów kwadratowych każdy!

Z dokumentów wynika także, że Westowie chcą zbudować jeszcze dwa domki nad swoim prywatnym jeziorem - poza tymi, które już tam stoją.

Skromnie?

Hotplota.pl: Wiedźmin wraca; tajemnica Kim Kardashian odkryta!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE