Kourtney Kardashian świętuje sukces Kamali Harris! To pierwsza kobieta-wiceprezydent

2021-01-21 13:17 kp
Kourtney Kardashian
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Po inauguracji Joe Bidena na profilach gwiazd na Instagramie zaroiło się od gratulacji dla nowego prezydenta i postów pełnych nadziei związanych z jego kadencją. Na uwagę zasługuje jednak nie tylko Joe Biden, ale również Kamala Harris, która została pierwszą kobietą-wiceprezydent w historii USA. Kourtney Kardashian jest z niej bardzo dumna.

Dla większości amerykańskich gwiazd 20 stycznia był dniem wielkiego święta. Artyści z USA w zdecydowanej większości popierali w wyborach prezydenckich Joe Bidena i z wielką przyjemnością śledzili jego inaugurację. To jednak był nie tylko jego dzień - równie wielki, a może jeszcze większy sukces, odniosła Kamala Harris, która jako pierwsza kobieta w historii Stanów Zjednoczonych została wizeprezydentem.

Sukces Kamali Harris to znak dla kobiet na całym świecie. Doskonale wie o tym Kourtney Kardashian, dla której to właśnie jej zaprzysiężenie było najbardziej wyjątkowym momentem.

ESKA XD #014

Kourtney Kardashian świętuje sukces Kamali Harris

Dziś świętujemy naszą pierwszą kobietę-wiceprezydent i 144 kobiety wybrane do Kongresu (po obu stronach), co oznacza wzrost o 50% w porównaniu z poprzednią dekadą. Dziś nie chodzi o politykę ani o partie polityczne, chodzi o wzmocnienie pozycji kobiet, rozbicie szklanego sufitu i kobiety silnie wspierające się nawzajem. Ubieramy się na biało w Solidarności z tymi niesamowitymi osobami zmieniającymi na lepsze, wiele z nich jest pierwszych, ale razem sprawimy, że nie będą ostatnimi. Dzieci nigdy nie poznają świata, w którym kobieta nie była wiceprezydentem.

- napisała Kourtney Kardashian na Instagramie.

Post celebrytki spodobał się jej fanką - wiele z nich poszło w jej ślady i opublikowało w sieci zdjęcie w białym ubraniu.

NAJNOWSZE