Kourtney Kardashian i Travis Barker są po ślubie? Córka Travisa nazywa celebrytkę MACOCHĄ!

2021-07-28 13:00 AM
Travis Barker, Kourtney Kardashian
Autor: Rex Features/East News; face to face/FaceToFace/REPORTER

Zagraniczne media uważnie przyglądają się Kourtney Kardashian i Travisowi Barkerowi. Każdy tajemniczy ruch z ich strony natychmiast kojarzony jest z poważniejszym krokiem w ich związku. Kolejny już raz tabloidy piszą o ich małżeństwie. Czyżby faktycznie byli po ślubie? Jest na to coraz więcej dowodów.

Kourtney Kardashian uchodzi za jedną z najbardziej skrytych Kardashianek. Celebrytka od zawsze stroniła od pokazywania życia prywatnego w social mediach. Nie bez powodu też chciała jako pierwsza zrezygnować z rodzinnego reality show.

Ku zaskoczeniu fanów i mediów, Kourtney bardzo szybko potwierdziła związek z perkusistką grupy Blink-182, Travisem Barkerem.

Niedawno tabloidy zza oceanu rozpisywały się na temat rzekomego ślubu Kourtney i Travisa. Celebrytka była widziana w Disneylandzie, gdzie dumnie paradowała z założonymi uszami myszki Mickey oraz… welonem! Jak twierdzili świadkowie, welon w Disneylandzie ubierają tylko te osoby, które tam zdecydowały się wziąć ślub. A nie od dzisiaj wiadomo, że Kourt to wielka fanka tego parku rozrywki.

Teraz kolejny raz media zwracają uwagę na status związku pary. Dowodem na to, że Kourtney i Travis są po ślubie, ma być fakt, że córka Travisa nazwała celebrytkę macochą!

15-letnia córka perkusisty, Alabama podczas jednej z instagramowych zabaw, odnosząc się do Kourtney miała powiedzieć:

Moja macocha

Myślicie, że Alabama zdradziła ich sekret, czy po prostu mówi tak, bo ma z Kourtney dobre relacje?

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY
NAJNOWSZE