Kourtney Kardashian i Scott Disick RAZEM u okulisty. Czy ona właśnie nazwała go MĘŻEM?

2020-08-01 15:26 nk
Kourtney Kardashian i Scott Disick
Autor: SPOT, SOVE/Backgrid/East News

Czy Kourtney Kardashian i Scott disick są znowu razem? Ex para była widziana razem przed gabinetem okulisty. Tego samego dnia ona wrzuciła na Instagram nowy post ze zdjęciem, w którym napisała o "swoim mężu"! On z kolei pochwalił się fotką z ich wspólną córką.

Scott Disick i Kourtney Kardashian rozstali się w 2015 roku po dziewięciu wspólnych latach. Para postanowiła zachować przyjazne relacje, choćby ze względu na dobro trojga wspólnych dzieci. I być może właśnie dlatego wielu fanów co jakiś czas podejrzewa Kourt i Scotta o powrót... A może dlatego, że ona sama takie pogłoski prowokuje?

Jak jest tym razem?

Kourtney i Scott razem u lekarza

W piątek, 31 lipca 2020, paparazzi przyłapali Kourtney Kardashian i Scotta Disicka przed gabinetem okulistycznym. Ex para raczyła się zimnymi napojami ze Starbucksa i wyglądała na zrelaksowaną.

Jeszcze tego samego dnia Kourt opublikowała na Instagramie zdjęcie z 19-letnią gwiazdą Tik-Toka, Addison Rae. Fotce towarzyszy tajemniczy podpis.

Dziewczyna mojego męża i ja wymieniamy historie.

- napisała 41-letnia gwiazda. Fani podejrzewają, że pisząc o mężu, Kourt miała na myśli Scotta, ale czy to oznaczałoby, że Disick poderwał kolejną młodziutką celebrytkę?

Rozumiecie coś z tego?

Hotplota.pl: Taylor Swift zdradza sekret przyjaciół, Kanye West nie wraca do Kim Kardashian

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE