Koncert Nicki Minaj w Polsce będzie na wypasie! Scenę z USA przywiezie 14 ciężarówek

2019-02-13 18:00
Nicki Minaj
Autor: Sipa USA Nicki Minaj

Nicki Minaj wystąpi w Polsce już za kilka dni. Koncert raperki w łódzkiej Atlas Arenie to będzie ogromne wydarzenie. Tak wielka impreza wymaga odpowiedniej oprawy i przygotowań. Nicki Minaj słynie z niesamowitych show. Dlatego podczas koncertu w Polsce będą jej potrzebne, aż 3 garderoby. A sama scena zostanie do nas przywieziona prosto z USA!

Koncert Nicki Minaj w Polsce odbędzie się 24 lutego. W Atlas Arenie w Łodzi będzie prawdziwy ogień. Już ruszyły przygotowania do imprezy.

Show jakie zrobi Nicki Minaj w Polsce z pewnością przejdzie do legendy. Już teraz docierają do nas szczegóły odnośnie eventu. Mówi się, że Nicki Minaj przywiezie ze sobą... scenę!

Scena na koncert Nicki Minaj w Łodzi ma zostać przetransportowana 14 ciężarówkami. Poza tym pod Atlas Areną stanie 10 autobusów dla ekipy Nicki Minaj.

HOT NEWS
Donatan Robert Lewandowski Teledysk MANSA MUSA

Autor: youtube.com

Donatan Robert Lewandowski Teledysk MANSA MUSA

No i się doczekaliśmy! Robert Lewandowski zadebiutował jako muzyczny producent. Razem z Donatanem wypuścili kawałek MANSA MUSA. Rapują tam Gural, Sitek i ReTo. Teledysk jak zawsze w przypadku Donatana zrealizowano z rozmachem. RL7 i Don kręcili klip na zamku Książ. Zobaczcie, ja im wyszła ta współpraca.

Koncert Nicki Minaj w Polsce-przygotowania

14 ciężarówek transportujących scenę, 10 tour busów to dopiero początek. Podobno rider Nicki Minaj jest całkiem długi.

Nicki Minaj w Polsce będzie miała dla siebie, aż 3 pomieszczenia. Jednym z nich będzie prywatny pokój, kolejny to osobista garderoba a w trzecim Nicki Minaj będzie się czesać i malować.

Nad wizerunkiem artystki pracuje cały sztab ludzi. Wystarczy tylko spojrzeć na jej sceniczne looki, by się o tym przekonać.

Koncert Nicki Minaj w Polsce odbędzie się 24 lutego 2019. Razem z nią pojawi się Juice WRLD. Jako support wystąpi... Smolasty.

NAJNOWSZE