Kompletnie NAGA Marianna Schreiber pozuje na Insta i pisze o hejcie. Fani: Wydaj książkę

2021-10-19 8:34 AM
Marianna Schreiber
Autor: x-news/TVN

Marianna Schreiber kolejny raz zapozowała nago na Instagramie. Oprócz tego w obszernym poście zdecydowała się nawiązać do hejtu. Co na to fani? Błagają, by wydała książkę!

Marianna Schreiber świetnie wykorzystuje swoje pięć minut. Żona jednego z polityków po swojej krótkiej przygodzie w programie Top Model nie ma zamiaru znikać z show biznesu. Najczęściej pojawia się na Instagramie, gdzie nie tylko chętnie pozuje nago, ale także pisze tam o ważnych sprawach.

Kolejny już raz, na Instagramie Marianna Schreiber pozuje nago. Tym razem to nie artystyczna poza, a nagie ciało, na którym znalazło się mnóstwo napisanych wyzwisk. O co chodzi?

Marianna za pomocą mocnego zdjęcia i wpisu porusza temat hejtu, z którym nie tylko ona się mierzy, ale także osoby niezwiązane z show biznesem.

HEJT.

„Stoi nade mną,

I we śnie wciąż się pojawia…

Cały czas żywy a wyglada jak zjawa.

Nie wiem czego oczekuje,

nic nie mogę mu dać.

Boję się i chowam,

tylko na to mnie teraz stać.

Uciekam co sił ale jakby w miejscu,

nie mogę się ruszyć…

coś mnie ściska w sercu.

– rozpoczęła wpis.

Daria - pierwszy wykon Paranoia na żywo! [ESKA Live]

P. S mam świadomość, że nie każdy pochwali taki przekaz, który stworzyliśmy razem z 📷 @photographerkijar , lecz trudno. Zdjęcie uderza. Pokazuje kobietę traktowaną przedmiotowo, często jak zwierze - zwyzywaną za nic. Hejt to najgorsze zło cyber współczesności. Dziękuję za wsparcie i zawsze uzupełniające się wzajemnie, pomysły 📷

– zakończyła, odnosząc się do mocnej fotografii, jaką opublikowała.

Fani reagują na wpis Marianny Schreiber

Co na to fani? Wielu z nich gratulowało Schreiber odwagi i cieszyło się, że porusza tak ważne sprawy. Znaleźli się również tacy, którzy zachwyceni jej słowami, prosili, by ta wydała książkę ze swoją poezją.

Wydaj książkę że swoją poezja,jest piękna,wyjatkowa i życiowa uwielbiam ja czytać

– pisał jeden z internautów.

Kupilibyście?

Zobacz też: 

NAJNOWSZE