Marianna Schreiber potwierdziła słowa Michała Piróga. „Jestem współczesną niewolnicą”

2021-10-13 9:10 AM
Marianna Schreiber
Autor: x-news/TVN

Marianna Schreiber pojawiła się na słynnej kanapie w programie Kuby Wojewódzkiego. Żona polityka, która jest ostatnio bardzo aktywna w mediach społecznościowych, otworzyła się na naprawdę wiele tematów. Jednym z nich było potwierdzenie słów Michała Piróga!

Od czasu pamiętnego udziału Marianny Schreiber w programie Top Model, media nie milką na jej temat, a ona sama regularnie publikuje posty w social mediach. Na wielu z nich odważnie pozuje, czym przyciąga uwagę internautów.

Oprócz takiego wyrażania siebie Marianna otwarcie zaczęła również mówić o swoim życiu. Na Instagramie pisze wiersze, z których wiele jest adresowanych do ukochanego. Czytając jej wpisy, natychmiast nasuwa się pytanie: Czy Marianna Schreiber jest szczęśliwa?

Podczas jednej z rozmów z serwisem Pudelek.pl, Michał Piróg nazwał Schreiber współczesną niewolnicą. Do tych słów odniosła się aspirująca modelka w programie u Wojewódzkiego. Jak zareagowała? Potwierdziła je!

>> Michał Piróg nazwał Mariannę Schreiber WSPÓŁCZESNĄ NIEWOLNICĄ! Co miał na myśli?

Ja się  tym zgadzam, ja jestem współczesną niewolnicą.

– mówiła.

Marianna Schreiber rozwiedzie się z mężem?

W pewnym momencie z ust Kuby Wojewódzkiego padło bezpośrednie pytanie o przyszłość związku Marianny Schreiber.

- Czy masz zamiar się rozwieść ze swoim mężem?

- Zamiaru takiego nie mam i czekam cierpliwie, aż mój mąż wykaże się taką stuprocentową miłością, która pozwoliłaby mu zaakceptować mnie na sto procent.

 – odpowiedziała była uczestniczka Top Model.

Daria i wulkan energii w ESKA Live. Ten koncert wywołuje ciarki!

Ponadto Schreiber odniosła się do innych żon polityków, mówiąc, że marzy o tym, aby przełamać pewien schemat. Na pytanie gospodarza programu, czy mąż konsultował z żoną rozpoczęcie kariery w polityce, ta odpowiedziała:

On nigdy nie pytał. Czasami jest tak, że jedna osoba nie chce pytać, a drugi musi pytać.

 – skwitowała.

Ja bym chciała to przełamać, żeby żony osób publicznych mogły realizować swoje pasje, swoje marzenia. Nie tylko wtedy kiedy to odpowiada światopoglądowi małżonka. 

– kontynuowała.

Zobacz też: 

NAJNOWSZE