Kolejna gwiazda pozbyła się swojego domu. Britney Spears otrzymała niezły zastrzyk gotówki!

2021-01-21 13:00 AM
Britney Spears
Autor: VALERIE MACON/AFP/East News

Rok 2020 nie rozpieszczał, dlatego wiele osób z nadzieją weszło w 2021 rok, licząc, że będzie bardziej łaskawy od poprzedniego. Niektóre sławy już mogą mówić o dobrej passie. Dwóm gwiazdom po długim czasie udało się sprzedać swoje posiadłości. Dzięki czemu nie tylko pozbyli się kłopotu ale także zasilili swoje konta, co w czasie trwającej pandemii bardzo się przyda…

Zarówno dla Liama Payne jak i Britney Spears nowy rok zaczął się bardzo dobrze. Pozbyli się kłopotu oraz oboje otrzymali niezły zastrzyk gotówki. Piosenkarzowi udało się sprzedać swoją posiadłość po niecałych trzech latach od wystawienia jej na sprzedaż.

Również Britney Spears ma się z czego cieszyć. Piosenkarce też udało się sprzedać luksusową posiadłość. Co ciekawe, podobnie jak Liam ona również dom wystawiła na sprzedaż w 2018 roku! I też tak, jak on, Spears również zeszła z ceny. Początkowo jej dom wystawiony był na sprzedaż za 9,45 miliona dolarów. Przez prawie trzy lata cena spadła o niecałe trzy miliony. Nowy właściciel zdecydował się na zakup domu 15 stycznia.

ESKA XD #014

BRITNEY SPEARS SPRZEDAŁA DOM. ILE ZAROBIŁA?

Dom, którego pozbyła się Britney Spears to posiadłość z której gwiazda korzystała w latach 2007 – 2012, w tym czasie odwiedziła wiele odwyków oraz walczyła o prawa do opieki nad synami po rozstaniu ze swoim mężem Kevinem Federline. 

Ostatecznie nieruchomość została sprzedana za 6,4 miliona dolarów. Dom o powierzchni 7453 stóp kwadratowych, posiada m.in. sześć sypialni i siedem łazienek, kino, oddzielne pokoje dla pokojówek, piękny ogród, miejsce na ognisko oraz basen.

Dom, który Britney zdecydowała się sprzedać nie tylko służył jej przez długie lata ale także bardzo chronił jej prywatność. Dzięki dobremu ogrodzeniu i położeniu na strzeżonym osiedlu, gwiazda mogła być spokojna nie tylko o siebie ale także o swoje dzieci.

NAJNOWSZE