Halsey kupiła luksusowy dom od Liama Payne! Ile za niego zapłaciła?

2021-01-20 14:00 AM
Halsey
Autor: DPPA/Sipa USA/East News

Inwestycja w nieruchomość to zawsze dobry pomysł. Czasami jednak pojawiają się kłopoty przy chęci sprzedaży. Liam Payne coś wie na ten temat. Piosenkarz niecałe 3 lata próbował sprzedać jeden ze swoich luksusowych domów. W końcu mu się udało. Nowa właścicielka to Halsey!

Powody do radości ma zarówno Liam Payne jak i Halsey. Ten pierwszy postanowił w 2018 roku wystawić swoją luksusową posiadłość na sprzedaż. Po kilku obniżkach cen, dopiero teraz mu się to udało. Początkowo wokalista dom, wystawił za 14 milionów dolarów. Niestety chętnych brakowało, więc zdecydował się zejść z ceny. Kwota 13 milionów dolarów nie zachęcała. Dopiero, gdy Liam obniżył do 10,2 milionów dolarów z ofertą kupna ruszyła Halsey!

ESKA XD #014

HALSEY KUPIŁA LUKSUSOWĄ POSIADŁOŚĆ. WNĘTRZE JEST IMPONUJĄCE

Liam Payne oczywiście długo się nie zastanawiał i sprzedał posiadłość koleżance po fachu. Teraz piosenkarka może świętować swój zakup. A jest co, bo to nie byle jaki dom, jego wnętrze naprawdę robi wrażenie…

Imponujący dom o powierzchni 9659 stóp kwadratowych, położony jest na wzgórzach Malibu. Posiada pięć sypialni z sześcioma łazienkami. Piękny ogród, piwnica z winami, kino domowe, biblioteka, basen z wodospadami – wszystko to od teraz należy do 26-letniej piosenkarki.

Liam Payne nieruchomością nie cieszył się długo. Kupił ją w 2015 roku, by po 3 latach wystawić na sprzedaż.

Zazdrościcie Halsey nowego nabytku?

NAJNOWSZE