Klaudia El Dursi

i

Autor: TRICOLORS/East News Klaudia El Dursi choruje na SIBO

Klaudię El Dursi zmaga się z poważną chorobą. Wyleczy się kiełkami brokuła

2022-06-23 14:28

Klaudia El Dursi od jakiegoś czasu dzieli się z fanami doniesieniami na temat swojego stanu zdrowia. Wyjaśniła na Instagramie, że od roku choruje na SIBO i czeka ją długotrwałe leczenie.

Prowadząca Hotel Paradise Klaudia El Dursi zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Prezenterka musi jak najszybciej podjąć się leczenia, ponieważ bakterie helicobacter pylori sieją coraz większe spustoszenie w jej organizmie.

Klaudia El Dursi będzie walczyła z chorobą w naturalny sposób

Klaudia El Dursi choruje na SIBO - jest to zespół rozrostu bakteryjnego jelita cienkiego. Nieleczony może powodować niekontrolowaną utratę ciała i zaburzenia wchłaniania tłuszczów, węglowodanów oraz białek.

Ja wiem od roku, że to mam i powinnam jak najprędzej wyleczyć, ale to leczenie jest tak ciężkie i tak nieprzyjemne, że cały czas szukałam jeszcze innych chorób, innych powodów mojego złego samopoczucia, a to jednak cały czas kończy się na tym, że powodem moich wszystkich dolegliwości jest to helicobacter - zwierzyła się fanom.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Młodsza wersja Klaudii El Dursi istnieje naprawdę. Internauci są w szoku - co za podobieństwo!

Klaudia El Dursi wyjaśniła również, że powinna poddać się antybiotykoterapii, jednak nie jest ona zwolenniczką takich metod, więc rozważa niefarmakologiczne leczenie, które polega na spożywaniu kiełków brokuła.

Ja wiem, że to brzmi śmiesznie, że po jednej stronie mamy bardzo silny antybiotyk, to są nawet trzy albo cztery antybiotyki, a po drugiej kiełki brokuła, ale są badania udokumentowane, które mówią, że to działa - powiedziała na InstaStory.

Jak myślicie, powinna zaufać lekarzom czy spróbować alternatywnych form leczenia?

Sonda
Lubisz Klaudię El Dursi?
DOM Z PAPIERU ZA KULISAMI, KOREAŃSKIE MASKI I SERIAL O BERLINIE | To Się Kręci #9
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE