Klaudia Halejcio w ciąży promienieje humorem! Na wypadzie z koleżankami zaszalała

2021-04-22 12:31 kp
Klaudia Halejcio
Autor: WBF

Klaudia Halejcio to kolejna polska gwiazda, która przygotowuje się do powitania dziecka na świecie. Aktorka jest już w bardzo zaawansowanej ciąży i szczęśliwie nie opuszcza jej dobra kondycja i samopoczucie. Teraz Klaudia postanowiła zrobić sobie babski wypad z koleżankami - kto wie, być może na następny przybędzie już z wózkiem. Co tam się działo!

Klaudia Halejcio regularnie udowadnia na swoim profilu na Instagramie, że jest jedną z najbardziej zdystansowanych polskich gwiazd. Aktorka ma wielkie poczucie humoru i chętnie żartuje z samej siebie. Teraz, gdy jest w zaawansowanej ciąży, lubi stroić sobie żarty ze swoich ciążowych zachcianek i chyba większość pań, które ciążę mają za sobą, mogłaby się z nią w tym utożsamić :)

Teraz Klaudia Halejcio skorzystała z ostatnich chwil bez maleństwa na świecie i umówiła się na babskie spotkanie z koleżankami, które zrelacjonowała na Instagramie. Trzeba przyznać, ze dobre humory ich nie opuszczają!

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Klaudia Halejcio szaleje przed porodem

Klaudia Halejcio to prawdziwa mistrzyni śmiesznych filmików na Instagramie. Fanki uwielbiają chichotać na widok kolejnych pomysłów Klaudii i jej kumpel! Tym razem dziewczyny dodały dwa nagrania, które właściwie trudno opisać słowami. Zobaczcie sami!

Co na to internauci? Są pod wrażeniem kreatywności całej trójki.

Skąd wy macie takie świetne pomysły na filmiki? 😂😂😂 Na zły humor wystarczy Was zobaczyć i już humor powraca 😁😅🥰😘

Wiem wiem powtarzam sie.... Ale serio nie macie sobie rownych! Kto wymysla te motywy?!?! Swoja droga jestem mega fanką Patrycji ❤️

Wasze filmiki to jest złoto!😍😂 Genialne!

No nie, aż się oplułam 🤣🤣🤣🤣 jesteście mega zgraną paczką z wybornym poczuciem humoru 👍

Nie the best dziolchy. Oglądam i ryczę że śmiechu za każdym razem😂😂

- czytamy w komentarzach.

Wy też zaśmiewacie się na filmikach Klaudii Halejcio?

NAJNOWSZE