Klaudia Halejcio

i

Autor: AKPA // Screen/Instagram/@klaudiahalejcio Klaudia Halejcio paraduje na Instagramie w erotycznym stroju pielęgniarki

Influencerzy

Klaudia Halejcio paradując w stroju pielęgniarki wkurzyła internautów. Jej tłumaczenia pogorszyły sprawę

2023-11-20 11:39

Ostatni post Klaudii Halejcio, na którym aktorka pręży się przed obiektywem w stroju pielęgniarki, zyskał ponad 20 tysięcy lajków. Spadła na nią również fala ogromnej krytyki ze strony osób pracujących w służbie zdrowia. Lekarki i pielęgniarki starały się uświadomić celebrytce, dlaczego jej zachowanie jest nie na miejscu, jednak Halejcio jest głucha na konstruktywną krytykę.

Od kiedy Klaudia Halejcio stała się pełnoetatową influencerką, na jej Instagramie zaczęło pojawiać się wiele zabawnych materiałów wideo, które powstają we współpracy z licznymi markami. Tak celebrytka dorabia do domego budżetu, aby zapewnić sobie życie na wysokim poziomie. W swoją pracę angażuje również przyjaciółki, mamę, córkę oraz przyszłego męża. Biznes się kręci, mimo iż publikowane treści nie zawsze spotykają się z pozytywnym odbiorem ze strony internautów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Klaudia Halejcio bierze ŚLUB! Pokazała pierścionek zaręczynowy

Shake Your Eska #29 | Jak stworzyć własny trend?

Klaudia Halejcio seksualizuje zawód pielęgniarki. Oberwała od internautów

Klaudia Halejcio już nie raz musiała mierzyć się z dosadnymi komentarzami na temat swojej działalności w sieci. Pamiętamy sytuację, kiedy użyła pogrubiającego filtra i w prześmiewczy sposób pokazała, jak bawi się na wakacjach all inclusive. Uraziła wówczas osoby, które na co dzień borykają się z nadwagą. Zarzucono jej również fatshaming.

O jej braku empatii mogliśmy również przeczytać pod postem , w którym pojawiły się zdjęcia z halloweenowej sesji zdjęciowej, w której pozuje z kościotrupem - Słabo się na to patrzy, kiedy na świecie ginie w wojnach tyle niewinnych ludzi DZIECI… - można było przeczytać pod postem Klaudii.

Ostatnia publikacja aktorki podobnie, jak poprzednie, wywołała sporo kontrowersji. Na filmiku widzimy Halejcio paradującą w erotycznym stroju pielęgniarki. Wije się przed obiektywem promując w ten sposób jedną z platform streamingowych. Nagranie wywołało falę nieprzychylnych komentarzy, zwłaszcza kobiet, które pracują w służbie zdrowia i muszą na co dzień mierzyć się z obrzydliwymi komentarzami ze strony niektórych pacjentów płci męskiej, którym strój pielęgniarki kojarzy się niejednoznacznie.

  • (...) przez nadmierną seksualizacje naszego zawodu odbiera nam się godność;
  • 5 lat studiów 2 lata specki, masa kursów, ciągłe dokształcanie, cała młodość w książkach, ciągłe zmęczenie oraz stres a i tak Instagram sprowadzi mnie do roli prostytutki. Dzięki świetna robota;
  • Ten zawód to nie prostytucja więc nie seksualizuj pielęgniarek bo potem do młodych studentek na oddziałach starsi mężczyźni mówią takie teksty ze się rzygać chce;
  • Kolejna pseudogwiazka, która nabija sobie lajki seksualizując nasz zawód. Zapraszam do szpitala, pokazać mi choć jedną pielęgniarkę w takim stroju. Zapewniam, że uniformy wyglądają zupełnie inaczej;
  • Tak róbcie a potem jak jestem na oddziale to Ci starsi mężczyźni myślą,że młode okłady z piersi to norma w szpitalu. Stara gadka a my to musimy codziennie trawić.

Na ostatni z komentarzy Klaudia Halejcio odpowiedziała słowami:

Hahaha, umarłam. Chyba musimy pogadać czuję że dałabyś mi niezły materiał na scenariusze do rolek. (...) Ale powiem Ci już tak na serio to bardzo doceniam niezłomny trud i poświęcenie pielęgniarek oraz lekarzy, którzy każdego dnia wykazują się niezwykłą siłą i oddaniem, budząc we mnie głęboki podziw - napisała aktorka.

Klaudia Halejcio nie zdołała tym komentarzem odzyskać sympatii urażonych pracownic służby zdrowia i wtórującym im internautom, którzy potrafią zauważyć i zrozumieć problem.