Klaudia Halejcio o swoim poprzednim związku. „Wypruł mi flaki, drań”. Kogo miała na myśli?

2021-10-18 10:58 AM
Klaudia Halejcio
Autor: WBF

Klaudia Halejcio dzisiaj jest szczęśliwą mamą córeczki, którą wychowuje wspólnie z partnerem Oskarem Wojciechowskim. Jej życie, które chętnie pokazuje na Instagramie, podziwia mnóstwo osób, jednak nie zawsze było tak kolorowo. W szczerym wywiadzie aktorka zdecydowała się rozliczyć z przeszłością i byłym partnerem. Kogo miała na myśli?

Klaudia Halejcio udzieliła mega szczerego wywiadu Żurnaliście. Podczas rozmowy zdecydowała się ostatecznie rozliczyć z przeszłością. Nie brakowało mocnych słów pod adresem byłego partnera.

Daria niczym Amy Winehouse. Magiczne wykonanie w ESKA Live

Miałam też taki bardzo trudny związek. Byłam z osobą, która była chora i wydawało mi się, że taką mam misję, że mam pomóc. Bardzo dużo mnie to kosztowało. Z czegoś rezygnowałam kosztem siebie, żeby pomóc tej drugiej osobie, a okazało się, w perspektywie czasu, że nie była warta tego wszystkiego i bardzo mnie oszukała. Miałam parę zawodów w swoim życiu, z których ciężko mi się było podnieść.

– wyznała.

Potem długo nie byłam w stanie się otworzyć i do tej pory, po tamtym ciężkim związku, wiesz, pojawił się dłuższy związek, w którym bardzo długo się otwierałam i nawet teraz w związku, w którym jestem, Oskar mi powiedział, że potrzebuję sporo czasu, żeby oddać kawałek serca, ale jak już je oddaje, to oddaje się w całości. Po tamtym związku byłam naprawdę załamana, była rozszarpana każda moja cząstka. Wypruł mi flaki, drań.

– kontynuowała.

Jak myślicie, kogo mogła mieć na myśli? Choć Halejcio nie podała nazwiska, to media spekulują, że może chodzić o Tomasza Barańskiego. Tancerz w 2014 roku zmagał się z nowotworem nerki.

NAJNOWSZE