Były mąż WSPIERA Beatę Kozidrak! Jak czuje się artystka?

2021-10-17 21:00 RD
Beata Kozidrak i Andrzej Pietras
Autor: WBF Beata Kozidrak i Andrzej Pietras

Ostatnie tygodnie dla Beaty Kozidrak nie są najłatwiejsze. Okazuje się jednak, że artystka może liczyć na wsparcie rodziny, przyjaciół, a także… byłego męża. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Ostatnie tygodnie dla Beaty Kozidrak są bardzo trudne. Artystka popełniła błąd, do czego się przyznała. Za swoje zachowanie przeprosiła fanów w mediach społecznościowych. Artystka wróciła nawet na scenę. Pojawiła się między innymi na koncercie w Poznaniu, gdzie wystąpiła gościnnie podczas show Justyny Steczkowskiej. To właśnie ta gwiazda jako jedna z pierwszych okazała publicznie wsparcie dla Beaty. 

Daria i wulkan energii w ESKA Live. Ten koncert wywołuje ciarki!

Tymczasem dziennikarze magazynu “Na żywo” informują, że Beata Kozidrak może liczyć również na wsparcie swojego byłego męża. Podobno pozostają oni w bliskach kontaktach. Z kolei magazyn "Rewia" donosi, że Beata w najbliższym czasie chce się wyciszyć. 

Z nieoficjalnych przecieków wiadomo, że najbliższe tygodnie chce poświęcić na wyciszenie. W spokoju chce przemyśleć to, co w jej życiu wydarzyło się w ostatnim czasie, zastanowić się, gdzie popełniła błąd, zacząć wszystko od nowa! Tym razem bez udowadniania, że ze wszystkim sobie świetnie radzi, że jest taka silna

informują dziennikarze. 

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Co takiego Cardi B dostała od Offseta na urodziny?
NAJNOWSZE