Wyzwolona ze wstydu Joanna Przetakiewicz pozuje topless. Chce inspirować inne kobiety

2021-04-19 23:03 es
Joanna Przetakiewicz
Autor: Akpa Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz od dawna podkreśla, jak ważne jest dla niej wspieranie innych kobiet. W tym celu założyła Erę nowych kobiet. Jeszcze przed pandemią gwiazda spotykała się z kobietami z całej polski i inspirowała je do działania. Tym razem projektantka postanowiła rozprawić się ze wstydem. Żeby to zrobić Joanna Przetakiewicz zapozowała topless!

Joanna Przetakiewicz to jedna z najbardziej wpływowych kobiet w Polsce. Jej biznesowy dorobek robi wrażenie. Dzisiaj to przede wszystkim ceniona marka La Mania. Poza projektowaniem ubrań gwiazda ma także inne zajęcia. Kilka la temu założyła Erę nowych kobiet. Podczas spotkań z kobietami w całej Polsce Joanna Przetakiewicz inspirowała je do działania.

Dziś projektantka postanowiła rozprawić się ze wstydem, który towarzyszy szczególnie często kobietom. Joanna Przetakiewicz zapozowała topless!

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Joanna Przetakiewicz topless: WYZWOLENIE ZE WSTYDU

W ramach działalności Ery nowych kobiet Joannna Przetakiewicz napisała kilka słów o wstydzie.

Ile razy słyszałyśmy:⁉️ „A wstydź się...”⁉️ „Wstyd mi za ciebie.”⁉️ „Co ludzie powiedzą!”⁉️ „Wstyd. Nie wypada.”

Przez każde takie zdanie stajemy się niewolnikami stereotypów i schematów.Lęku, co inni pomyślą.

Pisała Joanna Przetakiewicz.

Żeby dodać odwagi swoim obserwatorkom, gwiazda opublikowała zdjęcie topless. Ubrana jedynie w majtki Joanna Przetakiewicz faktycznie wygląda na wolną od wstydu.

Was namówiła?

NAJNOWSZE