Klaudia El Dursi

i

Autor: wbf

Klaudia El Dursi o niemoralnych propozycjach w show-biznesie. Dostała taką?

2022-09-01 11:33

Klaudia El Dursi zna show-biznes jak własną kieszeń. Niejednokrotnie można było ją zobaczyć w wielu programach i projektach. Teraz postanowiła wypowiedzieć się o niemoralnych propozycjach i tym, jak często takie sytuacje się zdarzają. Czy Klaudia El Dursi taką dostała?

Klaudia El Dursi w Top Model zachwyciła widzów programu. To właśnie on otworzył jej drzwi do świata show-biznesu, w którym modelka odnajduje się jak ryba w wodzie. Klaudia El Dursi u Kuby Wojewódzkiego miała szczególną rolę. Wcieliła się w nim w postać kuso odzianej modelki polewającej wodę gościom, modelki polewającej wodę gościom wodzianki. Gwiazda brała też udział w wielu dużych projektach jako hostessa. W ostatnim czasie pojawia się coraz więcej głosów dotyczących niemoralnych propozycji, które są składane kobietom w mediach. Modelka postanowiła odnieść się do tego tematu.

Klaudia El Dursi walczy z dodatkowymi kilogramami. Ile przytyła modelka?

FIGURA MODELKI/FIGURA TANCERKI - jak ONE to ROBIĄ? | ESKA XD - Fit vlog #31

Klaudia El Dursi - niemoralne propozycje

Bezwstydne i nieetyczne propozycje w showbisnesie, to ostatnio jeden z głównych tematów w mediach. Okazuje się, że takich zachowań dopuszcza się wiele osób. Do tematu odniosła się Klaudia El Dursi. Modelka zdradziła, że nigdy nie miała do czynienia z niemoralnymi propozycjami w show-biznesie. Dodała, że nie wie nawet nic o tym, by takie zachowania były skierowane do którejś z kobiet z jej otoczenia.

Klaudia El Dursi: pochodzenie, rodzina, wzrost, wiek, waga, IG

Jest to mi temat zupełnie obcy.

Nie dotknęło mnie to i też nie słyszałam, żeby takie historie pojawiły się w moim otoczeniu. To jest taka historia bardziej znana mi z filmu.