Klaudia El Dursi

i

Autor: WBF / Instagram/@klaudia_el_dursi Klaudia El Dursi chwali się nowym autem

Klaudia El Dursi sprawiła sobie drogi prezent. "Nie powinnam się tym chwalić"

2022-05-23 14:08

Prowadząca “Hotel Paradise” postanowiła pochwalić się fanom swoim nowym, luksusowym nabytkiem. Modelka zamieściła w swoich mediach społecznościowych wideo, na którym widać jak wielką radość sprawił jej zakup auta. Od razu wybrała się na przejażdżkę.

Klaudia El Dursi zakończyła niedawno nagrania do 5. i 6. edycji programu „Hotel Paradise”, którego jest prowadzącą. Po zakończeniu przygody z telewizyjnym show, udała się do słonecznych Włoch, gdzie brała udział w sesji zdjęciowej znanej marki. W wolnym czasie natomiast korzystała z uroków tego pięknego miejsca oddając się błogiemu wypoczynkowi na brzegu morza, a zdjęciami w kusym dole od bikini pochwaliła się na Instagramie.

Klaudia El Dursi mocno podekscytowana nowym samochodem

Kiedy po długich zagranicznych eskapadach Klaudia El Dursi wróciła do Polski, czekała na nią miła niespodzianka. W jednym z luksusowych salonów samochodowych czekało na nią nowe auto, które wywołało ogromną radość na twarzy Klaudii. Modelka wrzuciła nagranie, na którym widać jak mocno jest podekscytowana nowym zakupem.

Dzisiaj jest dzień pełen ekscytacji - dzień, na który naprawdę długo czekałam. Ja wiem, że to nie przystoi, nie powinno się chwalić takimi rzeczami, bo to nie wypada... Ale ja się trochę pochwalę, bo naprawdę bardzo się cieszę - jadę odebrać mój nowy samochód! (...) Jadę odebrać moją niunię – powiadomiła internatów Klaudia El Dursi.

Fani pogratulowali celebrytce wspaniałego wyboru i wysłali jej mnóstwo ciepłych słów.

Wow! Cudo furka, gratulacje – napisał jeden internauta.

Pasuje ta pantera do Ciebie - zauważył fan.

Klaudia auto z klasą dla pięknej kobiety – dodał inny użytkownik.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Klaudia El Dursi topless wygrzewa się na słońcu. Internauci krytykują i proszą o litość

Klaudia od razu wsiadła do luksusowej maszyny i udała się na przejażdżkę. Uśmiech nie schodził jej z twarzy. Następnego dnia również zrelacjonowała jazdę nowym autem przyznając, iż „jara się okropnie” prezentem, który sama sobie sprawiła.

Najtańsze wakacje w 2022 roku