Klaudia El Dursi

i

Autor: AKPA Klaudia El Dursi planuje kolejną ciążę

Klaudia El Dursi pragnie córki. Zaplanowała, kiedy zajdzie w ciążę

2022-09-26 14:00

Klaudia El Dursi jest szczęśliwą mamą 10-letniego Dawida oraz 5-letniego Jana. Marzy jednak o powiększeniu rodziny i nie ukrywa, że chciałaby córeczkę. Pragnęła zajść w ciążę jeszcze w tym roku, jednak pewne zrządzenia losu nie pozwoliły jej na realizację planu.

Klaudia El Dursi to 33-letnia modelka, która sławę zyskała dzięki udziałowi w jeden z edycji programu Top Model. Klaudia nie zajęła pierwszego miejsca, jednak postanowiła wykorzystać swoją popularność, aby rozpocząć karierę telewizyjną. W 2020 roku została prowadzącą Hotel Paradise, co przyniosło jej jeszcze większą rozpoznawalność. Tabloidy nieustannie śledzą jej poczynania w sieci, komentując każdy krok celebrytki. Modelka korzystając ze swoich pięciu minut, doskonale wie, jak zainteresować swoim życiem zarówno fanów, jak i media.

Klaudia El Dursi marzy o robieniu kiteczek

Klaudia El Dursi jej mamą dwóch synów, 10-letniego Dawida oraz 5-letniego Jana. Nie ukrywa jednak, że zawsze marzyła o córce. Modelka nie zamyka się więc na kolejną ciążę, o czym otwarcie powiedziała swoim fanom. W rozmowie z Plejadą, El Dursi zdradziła swoje plany na przyszłość, związane z powiększeniem rodziny.

Miał to być ten rok - przyznała. Tak sobie obiecywaliśmy i deklarowaliśmy, ale ten czas tak ucieka i ta mnogość obowiązków wcale nie maleje. Przenieśliśmy to na za rok - zdradziła celebrytka - Chcę te kiteczki robić - dodała po chwili.

Póki co, modelka ma bardzo napięty grafik i zobowiązania zawodowe, które nie pozwalają jej na podjęcie się tego kroku. 

Sonda
Lubisz Klaudię El Dursi?
Roksana Węgiel o hejcie na nią i Viki Gabor. Miała bardzo ciężki czas!