Klaudia El Dursi

i

Autor: AKPA / Screen/Instagram/@klaudia_el_dursi Klaudia El Dursi nie akceptuje swoich siwych włosów

Klaudia El Dursi przeraziła się swojego wyglądu. Natychmiast wyłączyła nagrywanie w telefonie

2022-09-20 15:38

Klaudia El Dursi nie mogła uwierzyć własnym oczom, kiedy podczas nagrywania relacji dla fanów, na ekranie smartfonu zobaczyła, co stało się z jej włosami. Kilka siwych kosmyków zmusiło ją do wyłączenia nagrywania. Chwilę później dokończyła wypowiedź i wyjaśniła, dlaczego tak zareagowała na swój wygląd.

Klaudia El Dursi wyróżnia się spośród polskich gwiazd egzotyczną urodą, którą zawdzięcza swojemu ojcu pochodzącemu z Libii. Celebrytka wychowała się jednak w Polsce, a swoją karierę zaczynała w mediach jako wodzianka w programie Kuby Wojewódzkiego. Grała również epizodyczne role w takich serialach jak "BrzydUla" czy "Prosto w serce". Na szerokie wody show-biznesu wypłynęła jednak za sprawą "Top Model. Zostań modelką". To stało się dla niej przepustką do kolejnej telewizyjnej produkcji, jednak w nieco innym charakterze. Od 2020 roku jest prowadzącą "Hotel Paradise".

Klaudia El Dursi boi się o swoje włosy. Zdradziła, co robi, aby pozbyć się siwych kosmyków

Klaudia El Dursi z przyjemnością opowiada fanom o swojej codzienności, a wypowiedzi publikuje codziennie na Instagramie. Najczęściej nagrywa podczas przejażdżek swoim nowiutkim autem, a to, co zobaczyła ostatnio, zbiło ją z tropu i zmusiło do wyłączenia kamerki.

Modelka podczas nagrywania dostrzegła siwe włosy, które rzeczywiście mocno rzucały się w oczy. Nie zostawiła tego bez komentarza.

Matko z córką, kto to widział! Siwe włosy! Zrobiłam w takim nietypowym miejscu przedziałek... Jezuuu, zaraz wracam - słyszymy w nagraniu.

Klaudia El Dursi wyłączyła kamerkę, a po chwili wróciła do fanów z inaczej ułożonymi włosami.

Nie wiem, co to za szalony pomysł był z tym przedziałkiem w innym miejscu. Tutaj mam wszystkie siwe powyrywane - powiedziała wskazując na czubek głowy - a tam nie. Tak wyrywam siwe włosy. Wiem, nie powinno się tego robić, ale po prostu nie dzierżę siwych włosów, a jeszcze bardziej przeraża mnie fakt, że niedługo muszę zacząć farbować włosy. Uwielbiam swój kolor włosów i chciałabym, żeby został ze mną na jak najdłużej, dlatego wszystkie siwe wyrywam - powiedziała szczerze.

W kolejnej części relacji pokazała jaki był cel jej podróży - to salon odnowy biologicznej, w której korzysta ze specjalistycznych zabiegów upiększających ciało. Żartobliwie podpisała nagranie słowami: "Siwa już jestem. Trudno. Chociaż jędrna będę".

Roksana Węgiel o hejcie na nią i Viki Gabor. Miała bardzo ciężki czas!