Gwiazdy

Klaudia El Dursi pokazała się bez makijażu. "Od zawsze wiedziałam, że telewizja kłamie"

2024-05-15 18:20

Klaudia El Dursi zasłynęła dzięki udziałowi w programie "Top Model". Modelka otrzymała od razu propozycję prowadzenia popularnego reality show "Hotel Paradise". Celebrytka na swoim instagramowym profilu pokazała, jak śledzi wielki finał programu. Co ciekawe, zaprezentowała się w naturalnej odsłonie bez grama makijażu! Pod postem od razu pojawiło się wiele komentarzy.

Klaudia El Dursi zwróciła uwagę jurorów i widzów swoim udziałem w programie stacji TVN "Top Model". Jurorzy przyznali jej złoty przycisk, dzięki czemu bez konieczności przechodzenia kolejnych etapów trafiła do domu modelek. Choć ostatecznie w show zajęła piąte miejsce, to stała się najpopularniejszą uczestniczką edycji. Od razu po zakończeniu programu dostała propozycję pracy w roli prowadzącej reality show "Hotel Paradise", w której oglądamy ją do dziś.

Zwycięzcy Hotel Paradise

Wielki finał 8. edycji reality show "Hotel Paradise" już za nami. Widzowie licznie zgromadzili się przed telewizorami, aby przekonać się, kto tym razem zgarnie główną nagrodę. Prowadząca od 2020 roku program Klaudia El Dursi także zasiadła przed telewizorem, czym pochwaliła się na Instagramie.

Klaudia El Dursi pokazała zdjęcie bez makijażu. Pod postem zaroiło się od komentarzy

Klaudia El Dursi opublikowała na swoim instagramowym profilu śmieszne nagranie, na którym ogląda finał 8. edycji "Hotelu Paradise". Prezenterka, która ze smakiem zajada się chrupkami, ogląda siebie na ekranie telewizora, w tym momencie prezentując się całkowicie bez makijażu, zjawiskowej kreacji oraz estetycznie wykonanej fryzury. El Dursi filmik opatrzyła śmiesznym podpisem:

Od zawsze wiedziałam, że telewizja kłamie🙈 #TVvsReality

Fani nie kryją zachwytu, i zgodnie twierdzą, że Klaudia nie potrzebuje makijażu. Ich zdaniem wygląda pięknie w każdej odsłonie.

Jest Pani przepiękna w każdej wersji! Z wielką klasą & skromnością ❤️

Jesteś najpiękniejszą kobietą w Polsce i tu nie ma co kwestionować. I nie mówię o twoim wizerunku z tv, ale z tym na sofie

Piękna tu i tam 😍 - piszą zachwyceni internauci.

Po tym, jak Pamela Anderson pozowała na czerwonym dywanie podczas ostatniego Fashion Awards co raz więcej kobiet bierze z niej przykład i chętnie promuje trend "No makeup". Ostatnio zdjęcie bez makijażu pojawiło się także na profilu aktorki - Katarzyny Bujakiewicz.